💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Darujte kúsok skvelej chuti, zaujímavý príbeh a dobrotu ukrytú v darčekových setoch Kampotského korenia, ručne zbieranej morskej soli alebo lahôdok. Či už chcete potešiť vášnivých kuchárov, alebo rozmaznávať chuťové poháriky najväčších gurmánov, v kategórii vianočných darčekov nájdete niečo pre vás.

O balenie sa nemusíte starať, všetko pre vás zabalíme do luxusného darčekového balenia z dreva, skla a recyklovaného kartónu, ktoré zdôrazňuje jedinečnosť jeho obsahu. Pretože najlepšie korenie na svete si zaslúži len tú najlepšiu starostlivosť, rovnako ako vaši blízki, priatelia, obchodní partneri alebo zamestnanci.

Nechajte si prispôsobiť balenie presne podľa vášho vkusu s gravírovaním mena na mieru, aby bol darček pod stromčekom dokonalý do posledného detailu. Alebo ho zabaľte do našej krásnej darčekovej tašky, ktorá je čerešničkou na torte každého darčeka! Súčasťou každého balíka sú aj certifikáty a brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete, aby obdarovaný hneď vedel, aký poklad dostal pod stromček. 

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments