💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Hľadáte to najvzácnejšie z kambodžských plantáží? Vyskúšajte tmavočervené Kampotské korenie, tzv. "výber z korenia". Náročnosť a dĺžka pestovania a následný starostlivý výber robia z tohto tmavočerveného korenia skutočný skvost a my sme jedni z mála na svete, ktorí ho majú vďaka starostlivosti malých fariem. Má omamnú ovocnú vôňu, v ktorej dominujú najmä sušené čerešne, a obsahuje najviac piperínu - zdraviu prospešnej látky.

Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam tmavočervené korenie nádherne zvýrazní chuť každého pokrmu a je vhodné do rovnakých jedál ako červené korenie - je však ešte intenzívnejšie, aromatickejšie a sladšie, takže je vhodné pre skutočných milovníkov sladkého korenia. Jeho exotická chuť doplní vaše sladké dezerty, ovocie alebo napríklad zmrzlinu!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments