🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🧊   Ochutnajte PEPPER YOUR SAISON!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

100% Fleur de Sel - prírodný soľný kvet z Kampotu - Jedinečná klíma v Kampote, ktorá tu panuje od januára do apríla, dáva vzniknúť nielen najlepšiemu koreniu sveta, ale tiež naprosto výnimočnému a delikátnemu soľnému kvetu, ktorého technika zberu v Kambodži naväzuje na tradičný a šetrný ručný zber z povrchu salín.

Podarilo sa nám súčasne naviazať férovú spoluprácu s komunitou menších rodín, ktoré na malej farme v Kampote soľný kvet zbierajú - podporujeme tak opäť konkrétne rodiny a dostávame najkrajšiu kvetovú soľ z plantáže až k vám na stôl v mimoriadnej kvalite a čistote. Táto komunita sa zberu venuje už 3 generácie a snaží sa pomáhať a zamestnávať predovšetkým ženy. Soľ je zbieraná ekologicky šetrným a udržateľným spôsobom, ktorý je citlivý k okolnej krajine, preto je skvelým doplnkom k akémukoľvek z našich Kampotských korení - a to nielen chuťovo, ale aj morálne.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments