🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

100% Fleur de Sel - prírodný soľný kvet z Kampotu - Jedinečná klíma v Kampote, ktorá tu panuje od januára do apríla, dáva vzniknúť nielen najlepšiemu koreniu sveta, ale tiež naprosto výnimočnému a delikátnemu soľnému kvetu, ktorého technika zberu v Kambodži naväzuje na tradičný a šetrný ručný zber z povrchu salín.

Podarilo sa nám súčasne naviazať férovú spoluprácu s komunitou menších rodín, ktoré na malej farme v Kampote soľný kvet zbierajú - podporujeme tak opäť konkrétne rodiny a dostávame najkrajšiu kvetovú soľ z plantáže až k vám na stôl v mimoriadnej kvalite a čistote. Táto komunita sa zberu venuje už 3 generácie a snaží sa pomáhať a zamestnávať predovšetkým ženy. Soľ je zbieraná ekologicky šetrným a udržateľným spôsobom, ktorý je citlivý k okolnej krajine, preto je skvelým doplnkom k akémukoľvek z našich Kampotských korení - a to nielen chuťovo, ale aj morálne.

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments