💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Kampotské korenie môže byť luxusným, výrazným a jedinečným darčekom! Naše ikonické sklenené skúmavky na korenie sú tou správnou voľbou. Od samého začiatku ich pre nás vyrábajú českí sklárski majstri na zákazku a výhradne tradičnou metódou. Nikde inde nenájdete takúto poctivú ručnú prácu.

Doprajte si jedno z najväčších množstiev Kampotského korenia a získajte tri veľké sklenené skúmavky v darčekovej súprave alebo darujte malý darček v podobe našej degustačnej darčekovej súpravy menších skúmaviek s tromi druhmi Kampotského korenia.

Naše skúmavky vyzerajú skvele aj s našimi dizajnovými kartónovými stojanmi, ktoré sa stanú ozdobou a doplnkom vašej kuchyne. Môžete ich naplniť ďalším korením, ale môžete pre ne nájsť aj iné kreatívne využitie v domácnosti - napríklad ako dizajnovú vázu na kvety!

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments