💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Jedinečné škandinávske mlynčeky

Objavte celú edíciu dizajnových škandinávskych mlynčekov.

Chcem vedieť viac Objavte naše mlynčeky

Škandinávsky dizajn

Svetlý dub, orech alebo čierny jaseň. Snehobiela, bordeaux nebo antracitová. Nová zberateľská edícia farebných mlynčekov, na ktorú ste čakali od minulých Vianoc, je konečne tu!

Škandinávsky dizajn, 25-ročná záruka na mlecí mechanizmus a farby, o ktoré ste si sami napísali a ktoré sú namiešané len pre .pepper..field.

Urobte si radosť pod stromčekom jedinečným mlynčekom, ktorý nenájdete nikde inde na svete a ktorý sa stane rodinnou pamiatkou!

Jedinečný dizajn podľa vás

Navrhli ste ich vy - my sme ich tento rok vyrobili na Vianoce.
Konečne môžete zladiť farby mlynčekov so všetkými farbami korenia alebo soli, podľa vašej kuchyne alebo nálady! 1, 2 alebo dokonca všetkých 6 krásnych odtieňov a farieb, ktoré sú namiešané špeciálne pre .pepper..field a nikde inde ich nenájdete.

Všetky spolu ladia. Elegancia, krása, kvalita a spoľahlivosť. Zozbierajte ich všetky po jednom!

Niektoré farby boli namiešané spôsobom, ktorý nenájdete nikde inde na svete. Samozrejme, že sme ich zaradili do našich krásnych darčekových súprav. Ich povrchová úprava zaručuje, že zostanú vždy krásne čisté a umývateľné.

Keď ich darujete, máte záruku, že obdarovaný si môže vybrať iné farby podľa vlastného vkusu. Alebo ste pripravení na budúce narodeniny a Vianoce, pretože vám garantujeme, že jeden mlynček nikdy nestačí!

Jedinečný mechanizmus

Dánsky mechanizmus CrushGrind® má 14 stupňov hrubosti mletia a 25-ročnú záruku. Ide o najkvalitnejší keramický mechanizmus na svete.. Pôvodnou myšlienkou bolo vyvinúť výrobok, ktorý by nebol len obyčajným mlynčekom na korenie a soľ, ale rodinnou pamiatkou.

Keramický mlecí mechanizmus je tiež najlepším materiálom na mletie organických surovín vrátane Kampotského korenia.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments