🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie - platí len do konca augusta!|🚚  Doprava zdarma do takmer 1 500 pobočiek na Slovensku.|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

"Žiadny cieľ nie je veľký, ak sa spočiatku nezdá nemožným," predniesol raz vizionár Richard Brandson. Nemožný sa spočiatku zdal aj náš cieľ vybrať milión korún na základné potraviny pre kambodžské farmára, ktorí sa kvôli koronavírusy ocitli na pokraji hladomoru. Vďaka vám sa podarilo zdanlivo nesplniteľného ciele dosiahnuť, a tým pomocou stovkám kambodžských rodín.

Koronavírus prináša rad ťažkostí, a to predovšetkým drobným živnostníkom, ktorí kvôli nemu nemôžu podnikať. Tieto strasti však nezažívajú len ľudia u nás, ale aj v úplne odľahlých kútoch sveta. Rovnaké problémy aktuálnej situácie spôsobuje aj farmárom v Kambodži, od ktorých odoberáme Kampotský korenie tej najvyššej kvality. Na rozdiel od tuzemských podnikateľov sa však títo ľudia od tamojšej vlády nedočkajú žiadnej záchrannej sociálnej siete, ani vyplácaných kompenzáciou.

Ľudia, ktorí sa tak už pred problémami spôsobenými koronavírusy pohybovali na hranici chudoby, sa razom ocitli v situácii, keď nemajú ani na nákup základných potravín a celou krajinou sa šíri hladomor. Tomu sme nechceli len nečinne prizerať a rozhodli sme sa usporiadať crowdfundingovou kampaň na portáli Hithit. Jej cieľom bolo vybrať rovný milión korún od našich zákazníkov, ktorí si za svoj príspevok mohli vybrať z množstva zaujímavých odmien.

Našu kampaň sme predstavili v rade médií tých najväčších tuzemských televíznych staníc nevynímajúc a postupne sme sledovali, ako sa veci dávajú do pohybu.

Vôbec najväčší záujem bol o limitovanej edície nášho farmárskeho korenia, rýchlo sa vypredali aj sety s jaseňovým mlynčeky na korenie či edície obsahujúce špeciálny gin. Niekoľko vzácnych prispievateľov sa môže tešiť aj na unikátne štvorchodové menu v Case de Carli, počas ktorého ochutnajú dôvod, prečo je Kampotský korenie vyhľadávaným korením medzi michelinskými šéfkuchári.

Niekoľko odvážnych záujemcov poletí priamo s nami až do ďalekej Kambodže, ktorú im sprostredkujeme tým najautentickejším spôsobom. Vôbec najväčší vďaka však patrí viac ako stovke tých, ktorí na celú kampaň prispeli bez toho, aby za to akúkoľvek odmenu vôbec požadovali.

Za vybranú sumu teraz nakúpime dostatočné množstvo jedla pre tých rodiny, kde je to aktuálne najviac potrebné. Tie vďaka tomu budú môcť prečkať toto ťažké obdobie v relatívnom pokoji, a aj naďalej sa venovať pestovaniu toho najlepšieho korenia na svete. Vaša pomoc pomohla udržať stovky rokov trvajúce pestovateľskú tradíciu, ktorú môžete vďaka .pepper..field okoreniť aj svoj život. Za to vám všetkým patrí obrovské vďaka.

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)"

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a zdarma získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments