💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Ocenená
kampotská soľ

Soľ a korenie sú základom každej kuchyne, nájdeme ich v každej reštaurácii a určite ich máme na každom jedálenskom stole.

Ochutnajte soľ z Kampotu

Ochutnajte nielen soľný kvet z Kampotu

“Odparovanie je jedným z najčistejších procesov extrakcie soli, vďaka čomu si zachováva svoju jedinečnú sviežu chuť s kvetinovým akcentom. Okrem toho má vyvážený obsah minerálov a je bohatšia na živiny ako bežná soľ, ktorú si môžete kúpiť v obchode.”

Náš ocenený soľný kvet

Ak hľadáte skutočne čistú, prírodnú, nerafinovanú soľ, ktorej extrakcia nezanecháva v prírode žiadne stopy, jasnou voľbou je soľný kvet, t. j. Fleur de Sel. Tento druh soli sa získava kryštalizáciou morskej vody, ktorá sa vysušila slnečnými lúčmi.

Na povrchu takzvaných morských salín sa tvoria jemné kryštalické vločky, ktoré sa zbierajú ručne a potom sa nebielia ani inak chemicky neupravujú. Vďaka tomu má táto vzácna morská soľ jedinečnú chuť a môžete si ju vychutnať bez výčitiek.

Prečo je soľný kvet taký vzácny?
Ako vzniká pravý soľný kvet?

Chcem soľný kvet

Najluxusnejšie soľné pyramídy

Čo vlastne znamená salt flakes? Sú to najväčšie soľné pyramídy alebo vločková soľ, ktoré sa zbierajú z povrchu morských salín, v ktorých sa soľ získava z morskej vody pomocou slnečného žiarenia. Tie odparujú morskú vodu a na jej povrchu sa soľ vyzráža do úhľadných kryštálov pripomínajúcich snehové vločky. Aj preto sa nazýva vločková soľ.

Na čo sa používa?

Chcem soľné pyramídy

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments