💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

GRIL. PREDJEDLÁ. KORENIE.

Matteo De Carli a Ondřej Hutník pripravili na 6. týždeň našej grilovacej sezóny skvelé tipy na zaujímavé predjedlá a spoločné taniere. Inšpirujte sa tento rok.

Soho

Šéfkuchári pre túto tému

Matteo De Carli

Matteo je michelinským šéfkuchárom talianskej reštaurácie Casa De Carli v Prahe, ktorá je od roku 2013 odporúčaným miestom v sprievodcovi Michelin Main Cities of Europe. Prečítajte si viac

Tomáš Mrvík

Šéfkuchár legendárnej pražskej reštaurácie SOHO. Dlhé roky varil v Obecnom dome pod vedením najlepších kuchárov v Českej republike ... Číst více

Carpaccio z lososa,
červené Kampotské korenie a pažítka

Vyskúšajte recept

Ako vybrať ingrediencie?

Čerstvosť je tu viac ako rozhodujúca! Ako pripraviť predjedlá, ktoré budú vďačnou záchranou počas nečakaných návštev a zároveň zostanú krásne čerstvé niekoľko hodín? Kľúčom k úspechu je výber ingrediencií a potom už len očakávajte, že budete mať vždy pripravený ľadový gintonic so zásobou červeného kampotského korenia na ochutenie kreatívneho letného welcome drinku!

Pripravili sme pre vás dva varianty - Tomáš Mrvík pre vás pripravil recept na fantastické soté, ktoré si môžete na podujatie pripraviť už dlho vopred. Matteo De Carli zasa siahol po tej najúčinnejšej ingrediencii - kvalitnej, čerstvej rybe, ktorú stačí ochutiť kvalitnou soľou a korením.

Dôležité je mať vždy po ruke zeleninu a dostatok čerstvých byliniek na dochutenie.

Odporúčané produkty

Všetky produkty

Vybavenie na prípravu

Sada všetkých 4 japonských nožov

Sada všetkých 4 japonských nožov

Výhodné balenie všetkých 4 japonských nožov. Balenie obsahuje nože PETIT, Kamagata Santoku, nôž šéfkuchára Gyuto 210 a nôž šéfkuchára Gyuto 180.

Kúpiť sadu japonských nožov
Pinzeta Black

Multifunkčná kuchynská pinzeta - Black

Kuchynská pinzeta je predĺženou rukou každého kuchára. Len si spomeňte, koľkokrát ste mäso obracali vidličkou. Tento postup je, samozrejme, úplne nevhodný, pretože ostré hroty narušia štruktúru mäsa a vypustia cenné šťavy. Z tohto dôvodu profesionáli používajú špeciálne zahnuté pinzety, ktoré však majú v kuchyni oveľa širšie využitie.

Kúpiť pinzetu Black

Párování s korením

Ak ide o sataye,

Potrebujete všetky základné druhy korenia Kampot. Tomáš Mrvík pripravil kuraciu verziu s bielym kampotským korením, hovädzie mäso s klasickým čiernym kampotským korením a nakoniec krevety postavené na kombinácii s červeným kampotským korením.

Na šalát alebo dresingy

nemusíte nevyhnutne pridávať viac korenia, výnimkou sú sladké výtvory, ako napríklad naša ananásová salsa, ktorá vyžaduje sladkú červenú papriku!

Predjedlové saraye s vôňou Ázie
od Tomáša Mrvíka zo SOHO

Vyskúšajte recept

Tipy a triky

Vždy kupujte čerstvé ryby!

Z overených, udržateľných zdrojov. Ak sa chcete vybaviť na neočakávané návštevy, odporúčame zásobiť mrazničku rybami a čerstvými produktmi z Boxxi, vďaka ktorým si môžete v priebehu niekoľkých minút veľmi ľahko ugrilovať akúkoľvek návštevu!

Vyberte si gril OFYR ako svojho partnera na grilovanie

Vynikajúco sa hodí na rôzne menšie ingrediencie, napríklad na satay na špíze alebo ananás, a samotný proces grilovania zabaví vašich hostí pri grile na dostatočne dlhý čas, aby ste mali priestor na prípravu ďalších jedál na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments