Sme jednou z najúspešnejších
spoločností v histórii
GREAT TASTE AWARDS

Pre jedinečnú chuť našich produktov
sme tento rok získali 20 hviezdičiek!

Ochutnajte víťazné produkty

Nejprestižnější gastro ocenění světa byla rozdána. Nám se podařil neuvěřitelný úspěch a ocenění získaly všechny naše druhy Kampotského pepře i soli a stali jsme se tak jediní producenti na trhu s certifikátem kvality a chuti na tyto produkty!

Čo hovoria porotcovia o našich produktoch?

"Krásna svieža viacvrstvová vôňa. Každé zrnko korenia sa v ústach rozvonia a dodáva osviežujúcu slanosť a obrovskú škálu citrusových, korenistých a kvetinových chutí. Prekvapujúce!"

"Krásny produkt, ktorý ukazuje jedinečnú hĺbku Kampotského korenia. Chuť je silná a jedinečná, v ústach rastie a je mimoriadne intenzívna. Je to úžasné."

"Úroveň slanosti a pálivosti je nádherne vyjadrená. Táto farba je pre nás mimoriadne zaujímavá. Tento spôsob spracovania je skvelý a rozžiari každé jedlo. Aké chytré!"

Lyofilizované fermentované
vločky Kampotského korenia

Jak probíhá Great Taste?

Viac ako 500 porotcov Guild of Fine Food hodnotí počas dvoch mesiacov delikatesy z celého sveta. Každý syr, kaviár, rum alebo Kampotské korenie starostlivo ochutnávajú naslepo špičkoví kuchári, nákupcovia, maloobchodníci, reštauratéri, a potravinoví kritici.

Produkty sú hodnotené žiadnou, jednou, dvoma alebo tromi hviezdičkami. Tento rok bolo prihlásených 14 205 produktov a len tretina z nich získala ocenenie! Z nich len 1,7 % získalo najvyššie ocenenie - 3 hviezdičky za výnimočný produkt, 8,7 % získalo dve hviezdičky a 28,7 % produktov získalo jednu hviezdičku.

Všetky tieto ocenenia sme získali za našich 11 produktov vrátane troch trojhviezdičkových ocenení, čo sa podarilo len 6 spoločnostiam na svete!

Pamätáte si na náš minuloročný
úspech v Golden Fork 2021?

porota Guild of Fine Food vyhlasuje konečné výsledky súťaže Golden Fork, najvyššej gastronomickej trofeje, o ktorú sa bojuje v celosvetovej súťaži. Do súťaže sa prihlásilo 14 113 výrobkov zo 108 krajín a len 14 z nich získa pomyselného gastronomického Oscara. Medzi svetovou konkurenciou má svoje miesto aj naše lyofilizované korenie.

"Nestáva sa často, aby nováčik v súťaži získal také vysoké ocenenie,",
počúvame od skúsených súťažiacich ...

Pokračovať na celý článok

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments