💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Opäť sme jednou z najúspešnejších
spoločností v histórii
GREAT TASTE AWARDS

Pre jedinečnú chuť našich produktov
sme tento rok získali 23 hviezdičiek!

Ochutnajte víťazné produkty

Boli udelené najprestížnejšie svetové gastro ocenenia. Boli sme neuveriteľne úspešní a takmer všetky naše odrody Kampotského korenia a soli získali ocenenia. Úplnou raritou je celá kategória nášho čerstvého korenia (zelené, fermentované, lyofilizované), kde všetky získali najvyššie ocenenie 3 hviezdičky za najlepšiu chuť!

Čo hovoria porotcovia o našich produktoch?

"Svieža, jasná soľ s veľkými kryštálmi, fantastickou chuťou, mineralizáciou a veľmi dlhou dochuťou. Vyváženosť v ústach s náznakom sladkosti z nej robí jasný trojhviezdičkový výrobok."

"Jednoduchá, nefalšovaná - to je dokonalý poklad matky prírody."

"Wow! Je to naozaj explózia chutí - svieža, zelerová, pikantná a kyslá s nádychom ovocnej pikantnosti a korenia. Guľôčka doslova chrumká v ústach, nádherne uvoľňuje chuť na jazyku a láka k ďalšiemu jedlu."

"Toto korenie premení vaše jedlo."

"Korenie, po ktorom sa vám zbiehajú slinky."

"Okamžitý výbuch chuti, sýtej a korenistej, slanej a pikantnej, voňavej a aromatickej. Chuť je presne taká, akú by sme chceli - dlhotrvajúca a pikantná."

"Fascinujúci a jedinečný výrobok. Toto korenie bude skvelou záverečnou úpravou."

"Ako môže taká malá guľôčka ponúknuť takú explóziu chuti, pikantnosti, ovocia a korenia? Je to horúce, ohnivé, intenzívne a úplne ohromujúce."

Ako prebieha Great Taste?

Viac ako 500 porotcov Guild of Fine Food hodnotí počas dvoch mesiacov delikatesy z celého sveta. Každý syr, kaviár, rum alebo Kampotské korenie starostlivo ochutnávajú naslepo špičkoví kuchári, nákupcovia, maloobchodníci, reštauratéri, a potravinoví kritici.

Produkty sú hodnotené žiadnou, jednou, dvoma alebo tromi hviezdičkami. Tento rok bolo prihlásených 14 205 produktov a len tretina z nich získala ocenenie! Z nich len 1,7 % získalo najvyššie ocenenie - 3 hviezdičky za výnimočný produkt, 8,7 % získalo dve hviezdičky a 28,7 % produktov získalo jednu hviezdičku.

Pamätáte si na naše víťazstvo
Golden Fork 2021?

porota Guild of Fine Food vyhlasuje konečné výsledky súťaže Golden Fork, najvyššej gastronomickej trofeje, o ktorú sa bojuje v celosvetovej súťaži. Do súťaže sa prihlásilo 14 113 výrobkov zo 108 krajín a len 14 z nich získa pomyselného gastronomického Oscara. Medzi svetovou konkurenciou má svoje miesto aj naše lyofilizované korenie.

"Nestáva sa často, aby nováčik v súťaži získal také vysoké ocenenie,",
počúvame od skúsených súťažiacich ...

Pokračovať na celý článok

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments