💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 2,16 €|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

💸   Ochutnajte za 2,16 €|🚚 Odosielame do 48 hodín

Až do konca septembra si užívajte všetky chute
Kampotského korenia za rovnakú cenu

Užite si všetky farby leta na maximum! Konečne dôvod, prečo to na grile vyskúšať aj s červeným a bielym Kampotským korením!

Všetky ECO doypacky len za 4 €

Aké sú rozdiely v chuti

Čierne korenie

Čierne

dominantná silná chuť

Smažte, grilujte, duste najlepšie s mäsom! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Chcem čierne Kampotske korenie
Červené korenie

Červené

sladké, aromatické a ostré

Nedávajte ho na mäso – rozumie si len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne ladí v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými dezertmi, koktailmi či pri vianočnom pečení.

Chcem červené Kampotske korenie
Biele korenie

Biele

neuveriteľne jemné a delikátne

Skvelý na grilovanie s tmavým mäsom a namletý na syry. Výborne sa hodí k vínu a tapas. Vyladí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek so zemiakmi, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Chcem biele Kampotske korenie

Certifikáty Kampotského korenia

Kampotské korenie musí byť vždy sprevádzané štyrmi povinnými certifikátmi, ktoré určujú jeho kvalitu, jedinečnosť a pôvod. Na obale tiež nesmie chýbať LOT NUMBER, ktoré Vás dovedie až ku konkrétnemu farmárovi.

Trademark

Trademark - dokazuje pôvod a kvalitu Kampotského korenia. Celosvetovo sa objavuje veľké množstvo lacných kópií napr. pod názvom korenie z Kampotu, korenie Kampot alebo korenie z Kambodže, ktoré však s pravým Kampotským korením nemá nič spoločné. Pokiaľ vaše korenie nemá všetky štyri certifikáty a lot number, nie je to Kampotské korenie.

pgi

Chránené zemepisné označenie - Kampotské korenie sa stalo prvým kambodžským produktom a zároveň jediným korením na svete, ktorému bol udelený tento status, rovnako ako napríklad oblasť Champagne vo Francúzsku. Je to záruka toho, že vaše korenie vyrástlo v najvhodnejších klimatických podmienkach na svete za pomoci najprísnejšej úrovne farmárskych metód a techník.

ecocert

Externá kontrola - medzinárodná spoločnosť Ecocert patrí medzi najväčšie certifikačné spoločnosti na svete zaoberajúce sa kontrolou a certifikovaním výrobkov obsahujúcich suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Zároveň udeľuje status PGI práve Kampotskému koreniu.

cambodia

Špecifikácia daného chráneného zemepisného označenia - konkrétny súpis pravidiel, ktoré musí daná krajina v rámci PGI spĺňať od zasadenia rastliny až po dohľadanie guľôčky korenia na základe tracking number vo svete. V Kambodži sa najviac kladie dôraz na organický pôvod a zákaz používania všetkých chemických hnojív.

Kúpiť pravé Kampotské korenie

Naši farmári

POV SOKHORN
POV SOKHORN Odoberáme: Čierne korenie Ako peniaze použije

Zaplatiť školné pre 2 deti (jedna chce byť doktorkou)

PANN VOCH
PANN VOCH Odoberáme: Čierne korenie Ako peniaze použije

Zaplatiť školu pre 2 vnúčatá

YIM YI
YIM YI Odoberáme: Biele korenie Ako peniaze použije

Rekonštrukcia domu

SVAY YUTH
SVAY YUTH Odoberáme: Biele korenie Ako peniaze použije

pozrieť sa do inej časti Kambodže

Kúpiť korenie od najmenších farmárov

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments