🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🎁   DARČEK ZADARMO v hodnote 13,16 € pri nákupe nad 80 €|⏱  Produkty bez gravírovania sa odosielajú do nasledujúceho dňa

Vypáľte to od srdca! Do všetkých našich drevených krabičiek Vám zdarma laserom vygravírujeme  na mieru čokoľvek si budete priať – krátke prianie, meno, dátum alebo napríklad obľúbené srdce a iniciálky. Darujte darček, ktorý je od začiatku v Kambodži až do konca tu v ČR vyrábaný s neuveriteľnou láskou a starostlivosťou, ktorú pocítite z každého malého detailu. Darčekové sady krásne balíme a všetko môžete podporiť našou novou darčekovou taškou z ekologického materiálu.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments