💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Zvýhodnená sada 4 čokolád s Kampotským korením - .pepper..chocolate (4x50g)

.pepper..field

☑️ Mliečna, horká, biela a nová jahodová čokoláda v bio kvalite
☑️ Bean2bar kakaové bôby priamo od farmárov, fair trade
☑️ Ručná výroba rodinnej čokoládovne HERŮFEK z dediny Čejč
☑️ S červeným alebo lyofilizovaným Kampotským korením
☑️ Krásny ilustrovaný obal s obrázkami Kambodže a korenia
☑️ Vhodné aj ako krásny darček, vnútri príbeh oboch značiek čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: CHOCOLATE-4X50

26,99 € s DPH
V letných mesiacoch nedostupné - Zásoby doplníme, keď sa ochladí.
Sledovať dostupnosť
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Charakteristika
Tmavé, biele, mliečne alebo snáď jahodové? Ak ste milovníkmi všetkých druhov čokolád, práve pre vás sme pripravili sadu štyroch čokolád s Kampotským korením. Ak dávate prednosť jemnosti, je pre vás určená biela a mliečna čokoláda. Na druhej strane, tí, ktorí uprednostňujú chuť horkej čokolády, budú prekvapení, ako dobre sa snúbi s pikantnosťou korenia. A osviežujúci kopanec čerstvých jahôd zasa nájdete v jahodovej čokoláde.

Čokoláda s Kampotským korením sa vyrába z prísne vybraných organických kakaových bôbov pochádzajúcich priamo od farmárov z Južnej Ameriky. Rodinná čokoládovňa Herůfek spracováva bôby tradičnými metódami, aby vznikla tá najjemnejšia čokoláda, ktorá sa vám doslova rozplynie na jazyku.

Zloženie
Mliečna čokoláda
Organické kakaové bôby, organický trstinový cukor, organické sušené mlieko, organické kakaové maslo, organické kampotské korenie 2 %, obsah kakaovej sušiny minimálne 54 %.

Biela čokoláda
Organické kakaové bôby, organický trstinový cukor, organické sušené mlieko, organické kakaové maslo, organické kampotské korenie 2 %, minimálny obsah kakaovej sušiny 40 %.

Jahodová čokoláda
Organické kakaové maslo, organický trstinový cukor, organické sušené mlieko, organické jahody (8 %), lyofilizované kampotské korenie (1 %). minimálny obsah kakaovej sušiny: 44 %.

Všetky druhy orechov, arašidov a mlieka sú spracované. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Jemné korenie
Rôzne odrody Kampotského korenia sa od seba líšia chuťou a vôňou, ktorú v korení kúpenom v bežných supermarketoch len ťažko nájdete.

Vzácne červené korenie je explóziou ovocných tónov s jemnejšou štipľavosťou. Najprv dominujú tóny ruže a šípok, ktoré potom ustúpia sušeným čerešniam. Po dvoch až troch minútach sa začnú rozvíjať charakteristickejšie arómy Kampotského korenia, ako sú citrusové plody, sušené mandarínky a zemitejšia kôrka kváskového chleba.

Zelené lyofilizované korenie zvýrazní maximálnu sviežu chuť zelených korenín. Opäť očakávajte korenistú chuť plnú štipľavosti vo veľmi intenzívnej a bohatej forme. V chuti zeleného lyofilizovaného korenia sa spájajú svieže tóny čerstvo pokosenej trávy, zeleného čaju a citrusov s jemným nádychom morskej soli.

Použitie
Jemnú čokoládu s jemnými korenistými tónmi Kampotského korenia si môžete dopriať len tak na ochutnanie alebo ju použiť na ozdobenie dezertov. Je len na vás, či si odlomíte len malý kúsok, alebo celá tabuľka zmizne v okamihu.

Balenie
Jednoduché, udržateľné a krásne - to je naše motto, ktorým sa snažíme riadiť pri všetkých našich obaloch. Aby sme ešte viac zdôraznili jedinečnosť tejto čokolády, balíme ju do obalov s krásnymi ilustráciami BUTTERFLIES & HURRICANES, ktoré v kombinácii rozprávajú príbeh čokoládovne Herůfek a .pepper..field. Obal je tiež vyrobený z papiera, takže sa dá veľmi ľahko recyklovať.

O čokoládovni Herůfek
Čokoládovňa Herůfek zdieľa našu filozofiu pomáhať tým, ktorí si to skutočne zaslúžia, dodržiava rovnaké férové zásady a rovnakú vášeň pre najlepšie chute dálek. Čokoládovňa Herůfek je rovnako sladká ako jej čokoládové výrobky, ručne vyrábané z najlepších organických kakaových bôbov nakupovaných priamo od farmárskych rodín za spravodlivé ceny.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments