💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Zlaté čokoládové dražé s lyofilizovaným Kampotským korením - .pepper..chocolate

Luxusné zlaté čokoládové guľôčky s víťazným lyofilizovaným Kampotským korením, ktoré pre nás v špeciálnej spolupráci vyčarila pražská čokoládovňa Steiner&Kovarik. Krabička plná zlatých čokoládových dražé z lahodnej bielej čokolády s mandľami. Vo vnútri každej guľôčky sa ako poklad ukrýva celá guľôčka lyofilizovaného Kampotského korenia - každé balenie obsahuje tri veľkosti dražé - malé páli najviac a veľké najmenej, na ktoré si trúfate vy? Všetko v krásnej zamatovej čiernej darčekovej škatuľke, ktorú sme spolu s firmou Steiner&Kovarik vyzdobili zlatou razbou. čítaj viac

Kód produktu: CHOCO-BOMBS

21,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Pražskú čokoládovňu Steiner&Kovarik založila Silvie Steinerová, ktorá sa neskôr okrem čokolády zamilovala aj do Petra Kovaříka. Teraz vyrábajú najlepšiu čokoládu vo svojej čokoládovni, sú oficiálnym dodávateľom ománskeho sultána a za svoje výrobky získali niekoľko svetových ocenení. Spoločne sme chceli vymyslieť niečo špeciálne, čo by sa vymykalo tradičnej čokoláde a všetkým doteraz známym príchutiam. Najlepší z najlepších. Vložte čokoládovú guľôčku do úst a nechajte sa unášať doslova explóziou chutí. Začnete jemnou chuťou čokolády - netypicky bielej, lahodnej, s mandľami a korením. Na záver vás prekvapí celá guľôčka lyofilizovaného Kampotského korenia s príchuťou soľného kvetu. V nádhernej darčekovej krabičke s krásnymi zlatými detailmi nájdete 150 gramov tohto vianočného potešenia, ktoré bude skvelým čokoládovým darčekom!

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments