Veľký liatinový mažiar Morsø

☑️ Limitovaných 40 predvianočných kusov od dizajnéra Jakoba Wagnera
☑️ Dánsky model zladený s našimi škandinávskymi mlynčekmi
☑️ Kvalitná liatina a dubové drevo s certifikátom FSC™ (FSC-C166612)
☑️ Kampotské korenie a bylinky
☑️ Palička 17,5 cm, miska 12 cm x 6,5 cm
☑️ V čiernej krabici, vhodné ako krásny darček
☑️ Dno s protišmykovou gumou, vhodné na všetky typy povrchov čítaj viac

Kód produktu: MORSO-MORTAR-GIFT

76,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2-5 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Packeta

Zadarmo

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

O spoločnosti Morsø

Tradícia dánskej spoločnosti Morsø sa začala v roku 1853, keď pán Christensen založil malú zlievareň v Nykobingu na ostrove Mors. V roku 1915 sa spoločnosť Morsø stala dvorným dodávateľom dánskeho kráľovského dvora a nainštalovala prvé kachle v paláci Amalienborg. Na oslavu 100. výročia svojho založenia pripravila značka rad liatinového riadu pomenovaný po N. A. Christensena. Rozhodli sme sa zaradiť obmedzený počet 40 kusov ich krásneho riadu ako poctu škandinávskemu dizajnu, ktorý sa krásne hodí k našim škandinávskym mlynčekom. Hmoždíř navrhol dizajnér Jakob Wagner.

Zloženie

Funkčný liatinový mažiar s dubovou rukoväťou. Tĺčik je dlhý 17,5 cm, miska má priemer 12 cm a výšku 6,5 cm. Mažiar je vyrobený z liatiny a dubového dreva a je praktickým kuchynským doplnkom, ktorý možno použiť na drvenie korenia a iných prísad na varenie a pečenie.

Výrobok je vyrobený z dubového dreva s certifikátom FSC™ (FSC-C166612).

Použitie

Mažiar môžete použiť na kampotské korenie a bylinky, ak sa rozhodnete používať soľ, po použití hmoždíř poriadne umyte a ošetrite, inak môže zhrdzavieť!

Liatina je rozmerovo stabilná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Pri správnej starostlivosti vydrží kvalitný liatinový mažiar niekoľko generácií. Pred prvým použitím sa odporúča mažiar umyť hubkou v horúcej vode, ale bez použitia čistiacich prostriedkov. Umytý mažiar dobre osušte, potrite jedlým olejom, nahrejte a potom ho utrite papierovou utierkou. Tento postup je možné opakovať. mažiar bude potom pripraven na prvé použitie. Je úplne nevhodné umývať mažiar v umývačke riadu. Umývací prostriedok by sa dostal do pórov a "pokazil" by chuť jedla. Z tohto dôvodu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky.

Liatinový riad neobsahuje žiadne chemikálie a je nepriľnavý.

Balenie

Mažiar Morsø sa dodáva vo veľkej čiernej kartónovej krabici, ktorá je vhodná aj ako pekný darček.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments