💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Sušené mäso BILTONG s drveným červeným kampotským korením - 50g

.pepper..field

Každý pozná klasické sušené mäso, t. j. malé kúsky sušeného mäsa, ale málokto pozná biltong. Čo sa skrýva pod týmto tajomným názvom, by vám najlepšie prezradili bratia Ondřej a Jakub zo spoločnosti Maso Here, s ktorými sme sa spojili, aby sme vytvorili biltong s dokonalou chuťou červenej kampotskej papriky. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: BILTONG

6,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Biltong je špeciálne pripravované sušené mäso, ktoré sa na rozdiel od jerky krája na plátky až po procese sušenia. Vďaka tomu je tento druh mäsa neuveriteľne šťavnatý, chutný a autenticky pripomína oveľa viac čerstvé mäso vďaka hrubším plátkom. Rozdielne sú tiež prísady, ktorými sa najčastejšie hovädzie mäso ochucuje a vďaka tomu má naprosto špecifickú chuť. Do špeciálneho postupu úpravy mäsa, ktorý má svoje korene v Južnej Afrike, sme rozhodli pridať to najlepšie z južnej Ázie a výsledkom je naprosto svetová chuť.

Na slnku sušené zrnká Kampotského červeného korenia dokážu dokonale podtrhnúť chuť hovädzieho mäsa. Exotické tóny ručne triedených zŕn dokonale doplňujú vôňu a chuť, ktoré biltong získava počas procesu prípravy, pri ktorom nie sú prítomné žiadne konzervanty. 50g tejto autentickej dobroty si môžete dopriať pri cestách, na doplnenie energie počas športovania alebo len tak na chuť večer, trebárs pri pive či poháriku dobrého vína.

Prečo Biltong s korením?
Na európskom trhu so sušeným mäsom nenájdete biltong s príchuťou korenia. Jerky s touto príchuťou je veľa, ale väčšinou sa jedná o obyčajné korenie. Naša premisa bola, že keď zmiešame dva kvalitné produkty, výsledok bude kolosálny: jediný hovädzí biltong s Kampotským korením na svete.

Korenie na sušenie
Pri príprave sušeného mäsa je dôležité ho pred samotným sušením správne dochutiť. Existuje veľa zmesí, ale nikto ešte nevymyslel jednoduchšiu a lepšiu vec než je korenie. Jeho výrazná chuť perfektne doplňuje štruktúru hovädzieho mäsa a dodáva mu tú správnu pikantnosť.

Čo je to biltong?
Biltong je druh sušeného mäsa, ktorý má svoje korene v Južnej Afrike. Slovo biltong pochádza z holandského bil (mäso, stehno) a tong (pruh). Vyrába sa prevažne z hovädzieho mäsa, ale nájdete aj biltong z lamy, antilopy, pštrosa, alebo zveriny. Finálny produkt má potom hrubšie plátky mäsa a je viac šťavnatý než jerky.

Náš biltong je čerstvý a určený k okamžitej konzumácii, bez pridaného cukru, je ho krásnych šťavnatých 50g a neotvorený vydrží až rok.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments