Súprava so šálkou, podšálkou a lyžičkou na espresso Golden Peppercorn

.pepper..field

Dizajn. Umenie. Korenie. Na tieto Vianoce pre vás máme niečo úplne nádherné. Niečo, čo bude zdobiť len málo domácností. Edícia riadu Golden Peppercorn spája krásnu ručnú výrobu keramiky so zmyslom pre luxus. Je limitovaná na 15 kusov mesačne - každý kus je zdobený niekoľkými zlatými zrnkami korenia, z ktorých každé je jedinečné a spája našu nekonečnú fantáziu a citlivosť. Zamilujte sa a vdýchnite život svojim novým dizajnovým kúskom! Táto súprava obsahuje šálku na espresso Golden Peppercorn, podšálku so zlatými zrnkami korenia a lyžičku. Všetko v luxusnom matnom čiernom vyhotovení s lesklými zlatými akcentmi. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-SET-SALEK

Produkt už nie je v ponuke
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

V spolupráci s portugalskou umelkyňou Mariou Poirot, ktorá ručne vyrába jedinečné keramické diela pre reštaurácie po celom svete vrátane Casa De Carli, vznikla edícia GOLDEN PEPPERCORN. Zlaté zrnká korenia na ňom vám budú pripomínať aj naše prírodné koreniace klenoty vo vašej kuchyni.

Túto súpravu si najlepšie vychutnajú milovníci kvalitných nápojov a minimalizmu. Obsahuje šálku, podšálku a lyžičku Golden Peppercorn. Celá edícia je viac ako obmedzená, náš dizajnér môže každý mesiac vyrobiť len približne 15 kusov. Jedinečné ručné spracovanie, ktoré sprevádza celú našu cestu za najlepším korením na svete, je neodmysliteľnou súčasťou tohto luxusného doplnku z edície Golden Peppercorn. Ekologický produkt sa tu spája s parížskou eleganciou a minimalizmom. Takéto dizajnové skvosty nájdete v najlepších reštauráciách a hoteloch, ako je Hilton alebo Casa de Carli. Ste pripravení nechať sa zviesť týmto luxusom a potešiť svoje zmysly doma?

Opustite staré pravidlá. Láska a úcta k priadzi a jej nepravidelným tvarom. Čierna elegancia a zlatá jedinečnosť. Môžete si byť istí, že takýto kus nenájdete nikde na svete.

Práca na týchto ručne vyrezávaných skvostoch je veľmi dlhá a náročná, preto sme našu edíciu Golden Peppercorn nechali vyrobiť v obmedzenom počte. Tešíme sa, že nájde svojich hrdých majiteľov. Celá edícia je ručne vyrobená z prírodnej keramiky a nie je vhodná do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry.

Každý kus keramiky má individuálny tvar, veľkosť a umiestnenie guľôčok, takže nikdy nenájdete dva rovnaké kusy!

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments