💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Stojan z recyklovaného kartónu pre skúmavku na Kampotským korením - Odtieň stojana: Tmavý

Kombinácia surového dreva a zachráneného kartónu - to sú naše nové stojany, čo najudržateľnejšie a najluxusnejšie. Tento jedinečný luxusný materiál rozkvitol v šikovných rukách a stal sa skvostom, ktorý si budete chcieť vystaviť vo svojej kuchyni. Stojan je neuveriteľne odolný - pomôže vám udržať naše korenie vo vašej kuchyni dlhý čas. čítaj viac

Kód produktu: KART-SINGLE-TUBE-STAND-2

Produkt už nie je v ponuke

Náhradný produkt

Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Nechajte sa rozmaznávať luxusným dizajnom 21. storočia. Stojan pre skúmavku na Kampotské korenie patrí do skupiny dizajnových výrobkov z kartónu, ktoré možno vidieť v renomovaných dizajnérskych domoch, ako je H-design v Prahe alebo Ty Identity v Ostrave. Spája v sebe všetko, čo moderný človek potrebuje - je maximálne šetrný k životnému prostrediu vďaka použitiu prírodných a recyklovaných materiálov, ktoré spĺňajú certifikáciu Forest Stewardship Council (FSC), je originálny, ľahký a praktický. Jeho minimalizmus pripomína aj jeho základná myšlienka - môže byť s vami naozaj neuveriteľne dlho a nikdy sa neomrzí.

Málokto vie, že takto vyrobené komponenty majú podobnú životnosť, ako keby boli vyrobené z masívneho dreva. Vaša skúmavka zostane vždy na svojom mieste, kdekoľvek sa rozhodnete vystaviť náš stojan. Náš stojan je orientovaný na dizajn a zároveň mimoriadne praktický. Tvrdý kartón a surové dubové drevo - tandem, ktorý vždy udrží vašu sklenenú tubu plnú Kampotského korenia pohromade.

Kartón nie je papier. Je to veľmi odolný materiál, ktorý sa nezľakne ani malého množstva vody, ktorá sa na jeho povrchu drží. Nebojte sa ho v kuchyni využívať naplno, vďaka špeciálnej ekologickej povrchovej úprave vám vydrží v dobrej kondícii dlhé roky. / Príde vám domov v krásnej kartónovej krabici, z ktorej ho môžete jednoducho vybrať a používať. Všetko je maximálne udržateľné a nezostáva po ňom žiaden kombonent.

Ak kupujete stojan ako darček pre niekoho, kto už má doma skúmavky nášho Kampotského korenia, odporúčame zakúpiť aj našu malú darčekovú tašku. Je vyrobená z luxusného a udržateľného papiera FSC, ručne zostavená a má krásny zamatový povrch, čierne rukoväte zo 100 % bavlny a luxusnú čiernu saténovú stuhu. Luxusný zážitok z rozbaľovania darčekov je zaručený!

Ak máte radi komplexný zážitok, odporúčame vám zakúpiť si stojan rovno s tubou vybraného korenia Kampot v našom novom, luxusnom a maximálne udržateľnom darčekovom balení.

Rozmery stojana: D 8 cm H 10,5 cm D 5,5 cm

UPOZORNENIE: Rúrky na korenie nie sú súčasťou výrobku, ale je možné ich zakúpiť tu: Skúmavky.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments