💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Soľný kvet - Fleur de Sel v sklenenej dóze 160g

.pepper..field

160 g soľného kvetu Fleur de Sel z Kampotu vnútri uzavierateľného sáčku doypack. Soľ je zbieraná ekologicky šetrným a udržateľným spôsobom.

Fleur de Sel z Kampotu je určená na finálne dochutenie produktov, nepotrebuje ani vlastný mlynček, stačí ju rozdrtiť medzi prstami. Krehké kryštáliky sa rýchlo rozpúšťajú na jedle, preto podporujú chute v pokrme. Menej slaný kvet, ale o to viac svieži, chutnejší a chrumkavejší! čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: FLEUR-DE-SEL-GLASS-160-GIFT

16,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Jedinečná klíma v Kampote, ktorá tu panuje od januára do apríla, umožňuje vzniknúť nielen najlepšiemu koreniu sveta, ale tiež naprosto výnimočnému a delikátnemu soľnému kvetu, ktorého technika zberu v Kambodži naväzuje na tradičný a šetrný ručný zber z povrchu salín. 100% prírodné, snehovo priehľadné kryštáliky morskej soli, ktoré sú sušené na slniečku a naviac s obsahom cca 70 bohatých minerálov a minimom chloridu sodného. Podarilo sa nám zároveň naviazať férovú spoluprácu s komunitou menších rodín, ktoré na malej farme v Kampote soľný kvet zbierajú - podporujeme tak opäť konkrétne rodiny a dostávame najkrajšiu kvetinovú soľ z plantáže až k vám na stôl v mimoriadnej kvalite a čistote. Táto komunita sa zberu venuje už 3 generácie a snaží sa pomáhať a zamestnávať predovšetkým ženy. Soľ je zbieraná ekologicky šetrným a udržateľným spôsobom, ktorý je citlivý k okolitej krajine, preto je skvelým doplnkom k akémukoľvek z našich Kampotských korení - a to nielen chuťovo, ale aj morálne.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments