💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Soľné pyramídy z Kampotu - Vločková soľ v luxusnom darčekovom balení z pieskovaného českého skla 170g

.pepper..field

Jemná, chrumkavá a veľmi chutná soľ z najčistejších kambodžských vôd s prírodným obsahom minerálov. Navyše je zabalená v krásnej českej sklenenej nádobe, ktorú naši sklári pieskujú na objednávku na veľmi starom stroji. Obsah 170 g vám vydrží dlho. Darujte luxusného partnera k nášmu koreniu! Vyznačuje sa jedinečným, splošteným tvarom vločiek pripomínajúcich pyramídy, ktoré šéfkuchári milujú na finálne dochutenie pokrmov. Chuť je maximálne intenzívna s prekvapivými kvetinovými akcentmi. Vďaka šetrnému spracovaniu zanechávajú kryštálové pyramídy maximum zdraviu prospešných minerálov. Pre svoje špecifické vlastnosti sa používa v kuchyniach kuchárov na celom svete. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SALT-FLAKES-160-GIFT

34,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Jedinečné pyramídové vločky, ktoré táto soľ ponúka, si obľúbili šéfkuchári, kuchári a gurmáni na celom svete. Sú vyhľadávané najmä pre svoju jedinečnú chuť a špecifické použitie v kuchyni. Soľné vločky sú voľbou pre tých, ktorí sú vášnivými milovníkmi kulinárskych špecialít a chcú z nich vyťažiť maximum.

Na prvé ochutnanie vás zaujme jej vyvážená chuť - pôsobí neuveriteľne sviežim, čistým a kvetinovým dojmom. Niečo, čo od soli neočakávate a na čo ste doteraz neboli zvyknutí. Dôvodom je dokonalá čistota a náročný postup spracovania. Vďaka šetrnému spracovaniu zanecháva vločková soľ aj maximálne množstvo zdraviu prospešných minerálov, ako je draslík, vápnik a horčík.

V porovnaní s bežnou granulovanou soľou sa vločková soľ lepšie a rovnomernejšie spája s potravinami a rýchlejšie sa rozpúšťa. Ploché kryštáliky vločkovej soli majú väčší povrch a nižšiu objemovú hmotnosť ako bežná granulovaná soľ, preto má aj tieto špecifické vlastnosti.

Vo svetových kuchyniach je vyhľadávaná aj pre svoj jedinečný tvar a veľkosť - ľahšie sa drví medzi končekmi prstov, takže môžete kontrolovať, koľko soli skutočne pridávate. Na ochutenie jej stačí naozaj len trochu - vďaka tomu je jej používanie zdravšie a v kuchyni vydrží oveľa dlhšie ako bežná kryštálová soľ.

Je ideálna na akékoľvek spracovanie mäsa, pri ktorom je potrebné, aby sa soľ veľmi rýchlo vstrebala (napr. pri kóšerovaní). Vďaka svojej dobrej priľnavosti a estetickej dokonalosti sa hojne používa pri konečnom dochucovaní jedál, ako je napríklad carpaccio. Spolu s naším prémiovým Kampotským korením vytvoria vo vašej kuchyni dokonalý tandem, ktorý premení každé jedlo na výnimočný zážitok.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments