💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Škandinávsky mlynček so sadou skúmaviek s Kampotským korením v darčekovej krabičke (3x10g) - Výber mlynčeka: Bordeaux

.pepper..field

Obľúbená darčeková sada v novom kabáte. Škandinávska elegancia v kombinácii s exotikou z Kambodže. Najpredávanejší produkt minulého roka - tri malé skúmavky korenia - vo väčšom množstve 3x10g pre ešte dlhší pôžitok a zoznámenie sa s prvotriednymi zrnkami korenia. K tomu elegantný 17 cm drevený mlynček vo farbe podľa vášho výberu s bezchybným mechanizmom, ktorý vám vydrží celý život. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-SCANDI-17-RED

99,99 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber mlynčeka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Škandinávsky mlynček so sadou skúmaviek s Kampotským korením v darčekovej krabičke (3x10g) - Výber mlynčeka: Bordeaux Prírodný Skladom 99,99 €
Škandinávsky mlynček so sadou skúmaviek s Kampotským korením v darčekovej krabičke (3x10g) - Výber mlynčeka: Bordeaux Hnedý Skladom 99,99 €
Škandinávsky mlynček so sadou skúmaviek s Kampotským korením v darčekovej krabičke (3x10g) - Výber mlynčeka: Bordeaux Bordeaux Skladom 99,99 €

Popis a špecifikácia

Keď sa spojí škandinávska jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť s ázijskou exotikou, slobodou a trochou mágie, vznikne niečo nádherné. A práve to je naša darčeková súprava. Je dokonale navrhnutý a neuveriteľne praktický. Vhodné do kuchyne pre začiatočníkov aj znalcov korenia. 

Mlynček s patentovaným mechanizmom CrushGrind® má pôsobivú 25-ročnú záruku. Vyberte si z troch farieb a troch materiálov - svetlý dub, tmavohnedý orech a čiernohnedy jaseň. Dokonalý dizajn, ktorý vám tak dobre padne do ruky, že ho už nikdy nebudete chcieť nikomu požičať.

Mlynček zabalíme do ručne vyrobenej drevenej škatuľky, v ktorej nájdete aj luxusnú sadu troch koreničiek. Tuby pre vás vyrobili českí sklárski majstri. 

Prvá z nich obsahuje čierne korenie, ktorému sa hovorí čierne zlato Kampotu. Sušené na slnku a intenzívne - je neoceniteľným pomocníkom pri príprave tmavého mäsa, omáčok, polievok alebo cestovín.

Druhá skúmavka obsahuje biele korenie. Nazývame ho šampanským medzi korením. Toto biele korenie úplne zmení váš názor na chuť korenia. Poskytne vám jemný, ale intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k ľahkým mäsám a jedlám so smotanovým základom.

Posledná skúmavka ponúka červenú smršť tých najexotickejších chutí korenia. Červené korenie úplne popiera všetko, čo ste doteraz vedeli o chuti korenia. Priznajte si, kto by si pomyslel, že červené korenie je skvelé do dezertov alebo miešaných nápojov?

Korenie pochádza z malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú poctivo a s tradičnými postupmi, ktoré sa v tejto oblasti používajú už stovky rokov. Nakupujeme od nich korenie za 100 % spravodlivé obchodné ceny, aby sme im pomohli zlepšiť ich ekonomickú situáciu a živobytie. Zrná prechádzajú počas procesu vývozu niekoľkonásobným výberom, čo zaručuje, že sa na váš stôl dostane tá najautentickejšia chuť a vôňa. Z Kambodže na váš stôl.

Pre túto darčekovú súpravu odporúčame našu udržateľnú darčekovú tašku strednej veľkosti.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments