🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🧊   Ochutnajte PEPPER YOUR SAISON!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g) - Výber mlynčeka: Porcelánový

.pepper..field

Škandinávska elegancia a poriadna dávka kambodžskej exotiky. Vychutnajte si skutočne jedinečný a dlhotrvajúci zážitok s najväčšou skúmavkou Kampotského korenia (75 g). Drevený mlynček s priemerom 17 cm vyrobený z najkvalitnejšieho škandinávskeho dreva bude ladiť s jeho farbou a stane sa nerozlučnou dvojicou vo vašej kuchyni pri príprave akéhokoľvek pokrmu. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: 75-SCANDI-7

96,76 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom - Odosielame ihneď 🚀.
ks
Výber mlynčeka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g) - Výber mlynčeka: Porcelánový Prírodný mlynček a biele Kampotské korenie Skladom 96,76 €
Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g) - Výber mlynčeka: Porcelánový Hnedý mlynček a červené Kampotské korenie Skladom 96,76 €
Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g) - Výber mlynčeka: Porcelánový Čierny mlynček a čierne Kampotské korenie Skladom 96,76 €
Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g) - Výber mlynčeka: Porcelánový Porcelánový Skladom 96,76 €

Popis a špecifikácia

Jedna z našich najobľúbenejších súprav minulého roka je späť v novom kabáte! 

Mlynček s patentovaným mechanizmom CrushGrind® má pôsobivú 25-ročnú záruku. Vyberte si z troch farieb a troch materiálov - svetlý dub, tmavohnedý orech a čierny jaseň. Dokonalý dizajn, ktorý vám tak dobre padne do ruky, že ho už nikdy nebudete chcieť nikomu požičať.

Korenie vyvážané na váš stôl pochádza z malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú poctivo a s tradičnými postupmi, ktoré sa v tejto oblasti používajú už stovky rokov. Nakupujeme od nich korenie za čo najférovejších podmienok. Zrná prechádzajú počas procesu vývozu viacerými selekciami, čo zaručuje, že sa na váš stôl dostane tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Ak si našu súpravu kupujete ako darček, odporúčame vám zakúpiť si aj našu stredne veľkú darčekovú tašku. Je vyrobená z luxusného a udržateľného papiera FSC, ručne zostavená a má krásny zamatový povrch, čierne rukoväte zo 100 % bavlny a luxusnú čiernu saténovú stuhu. Luxusný zážitok z rozbaľovania darčekov je zaručený!

Parametre

Veľkosť mlynčeka: 17 cm

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Druhy Kampotského korenia

Černý pepř

ČIERNE KORENIE

Je zbieraný ešte nezrelý na začiatku roka, kedy sú zrnká zelené. Čiernu farbu mu dodá až sušenie na slnku.

Zobraziť použitie

Smažte, grilujte, duste najlepšie mäso! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Bílý pepř

BIELE KORENIE

Šampanské medzi koreniami, ktoré s bielym korením nemá nič spoločného. Klasické biele korenie je lúpané z nezrelého čierneho korenia a často býva zatuchnuté, preto ho nikto nemá rád. Pravé biele korenie je lúpané až z nezrelého červeného korenia (je to jeho jadro) a vďaka tomu získa vlastnosti, pre ktoré ho vyhľadávajú najlepší svetoví šéfkuchári – otvára chuťové poháriky a znásobuje chuť v jedle.

Zobraziť použitie

Skvelé na grilovanie a tmavé mäso, namleté na syry, hodí sa k vínu a tapas. Výborne dochutí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek zo zemiakov, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Červený pepř

ČERVENÉ KORENIE

Pravé červené korenie je kambodžský svetový unikát, ktorý je extrémne vzácny a rastie iba na pár miestach na svete. Zbiera sa celkom zrelý na vrchole sezóny a vďaka dlhému zreniu je plný fruktózy, ktorá mu dáva jedinečnú sladko-ovocnú chuť. Tzv. ,,červené korenie“ v ružovej farbe, ktoré je známe u nás vôbec nie je korením a je tak mylne označované. Ide o brazílske korenie, ktoré rastie na strome a je obľúbené pre svoju farbu, chuť a fotogenickosť.

Zobraziť použitie

Nedávajte ho na mäso – ladí len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne je v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými zemiakmi, kokteilmi či pri vianočnom pečení.

Lyofilizovaný pepř

LYOFILIZOVANÉ KORENIE

Mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Špeciálny proces lyofilizácie pre uchovávanie maximálnej kvality, čerstvosti a chuťových akcentov pravého čerstvého Kampotského korenia – z Kambodže až na Váš tanier! 100% organický faitr trade produkt, s láskou zbieraný. Pri spojení s tekutinou či olejom guľôčka späť nasiakne vlahu a chutí ako čerstvá. Nedávajte do mlynčeka, používajte celý alebo drvený v mažiari.

Zobraziť použitie

Perfektne sa hodí k steakom, na prípravu omáčok, do cestovín, na mäso alebo nadrvený na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments