💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 2,16 €|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

💸   Ochutnajte za 2,16 €|🚚 Odosielame do 48 hodín

Škandinávsky mlynček s veľkou skúmavkou s Kampotským korením v darčekovom balení (75 g)

.pepper..field

Vychutnajte si náš unikát - najvzácnejšie tmavočervené korenie - ocenené dvoma hviezdičkami GREAT TASTE za skvelú chuť, v našej maxi skúmavke. Tá nielenže zvýrazní jeho krásu, ale zároveň vydrží neočakávane dlho udržať jeho kvalitu a čerstvosť. Porcelánový škandinávsky mlynček na soľ a korenie s výškou 17 cm je ideálnym doplnkom modernej kuchyne, ale aj skvelým pomocníkom pri varení. Keramický mlecí mechanizmus CrushGrind® so zárukou 25 rokov vždy bezchybne zomelie zrnká korenia a soli, a to na jemno aj na hrubo, presne tak, ako si želáte. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: 75-SCANDI

94,99 € s DPH
Spresnite výber produktu

Skladom - Odosielame ihneď 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Urobte si radosť obľúbenou darčekovou sadou s gravírovaním zdarma, ktorá obsahuje to najlepšie a najvzácnejšie z nášho sortimentu. Darujte milovníkovi kvality, gurmánovi a skutočnému pôžitkárovi nový dizajnový doplnok do kuchyne a pridajte k nemu pekný osobný odkaz! Poteší ho nielen sladká ovocná chuť tmavočerveného Kampotského korenia, ale aj vzhľad a nezvyčajný, ale pevný a odolný prírodný materiál mlynčeka.

Mlynček s patentovaným mechanizmom CrushGrind® má pôsobivú 25-ročnú záruku. Má dokonalý dizajn a ergonomický tvar, ktorý perfektne padne do ruky, takže ho už nikdy nebudete chcieť niekomu požičať. Tmavosivá farba porcelánu sa hodí do svetlých aj tmavých interiérov a je ošetrená proti zašpineniu. Hlava z tmavohnedého orechového dreva pekne kontrastuje s telom.

Tmavočervené Kampotské korenie je mimoriadne vzácnym artiklom. Zo všetkých druhov korenia dozrieva najdlhšie a zberá sa až na samom konci sezóny. Vyžaduje si dlhú a náročnú starostlivosť a ručný zber guličiek. Dlhé zrenie na slnku mu vďaka vysokému obsahu fruktózy dodalo prekvapivo ovocnú vôňu a chuť. Cítiť citrusové plody, kôrku ražného kváskového chleba, ako aj ľahké tóny sušených mandarínok, ktoré dopĺňajú jemné tóny sušených červených bobúľ.

S týmto tmavočerveným korením sa oplatí experimentovať. Vyskúšajte jeho kvalitnú a ovocnú chuť, napríklad v sladkom pečive, alkoholických nápojoch, alebo ním okoreňte vajcia či morské plody. V každom prípade je to dokonalé korenie, ktoré vám spestrí každú chvíľu v kuchyni.

Korenie dovážané na váš stôl pochádza z malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú poctivo a používajú tradičné postupy, ktoré sa v tejto oblasti používajú už stovky rokov. Nakupujeme od nich korenie za čo najférovejších podmienok. Zrná prechádzajú počas procesu vývozu viacerými selekciami, vďaka čomu sa na váš stôl dostane tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.Parametre

Veľkosť mlynčeka: 17 cm

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments