💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Šéfkuchársky akáciový mlynček MAXI s hlavou z nehrdzavejúcej ocele 40 cm

☑️ Veľký 40 cm gastro mlynček pre skutočných šéfkuchárov
☑️ Vyrobený z kvalitných materiálov s dlhou životnosťou
☑️ Ideálne do kuchyne, na gril a na záverečné dochutenie
☑️ Prírodné materiály a kvalitný nemecký mechanizmus
☑️ Dodáva sa v krásnej kartónovej krabici, ktorá je vhodná aj ako darček! čítaj viac

Kód produktu: ACACIA-40-GIFT

153,99 € s DPH

Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Parametre

Veľkosť mlynčeka: 42 cm

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

V každej guľôčke korenia sa ukrýva celý vesmír rôznych chutí a vôní, stačí ich rozdrviť a vypustiť von. Ak máte naozaj veľké predstavy, môžete na to použiť tento maxi mlynček. Pôvodne sme ho mali len pre našich šéfkuchárov, ale na základe mnohých žiadostí ho teraz môžete dostať aj vy.

Charakteristika

Tento mlynček je určený pre tých, ktorým nestačí málo. Takmer polmetrový mlynček pojme až 50 g korenia, takže je ideálny nielen na domáce varenie, ale aj na veľké kuchynské zábavy. Mlynček zomelie všetko, čo mu príde pod ruku, a pritom je jeho obsluha a plnenie také jednoduché. Navyše sa perfektne hodí k vonkajším grilom!

Vďaka nemeckému mleciemu mechanizmu a použitým materiálom ponúka nekompromisnú odolnosť. Ak k tomu pridáte skvelý dizajn kombinujúci masívnu hlavu z nehrdzavejúcej ocele, akáciové drevo a výšku 40 cm, získate mlynček, ktorý bude vo vašej kuchyni alebo pri grilovaní absolútne neprehliadnuteľný.

Materiály

Na výrobu tohto mlynčeka sme použili akáciové drevo s dokonalým vzorom, ktoré sa stane ozdobou každej kuchynskej linky alebo jedálenského stola. Z tohto dôvodu sme drevo ponechali v jeho prirodzenej farbe a ošetrili sme ho len ochranným lakom. Drevo sme skombinovali s nehrdzavejúcou oceľou, čo zaručuje mimoriadnu odolnosť mlynčeka, ktorý pri správnom zaobchádzaní vydrží večne. Každý mlynček má inú kresbu dreva a každý je jedinečný!

Mlecí mechanizmus

Vo vnútri mlynčeka sa nachádza keramický mlecí mechanizmus CeraCut®. Ide o technológiu vyvinutú v Nemecku, ktorá zaručuje, že korenie a soľ sú vždy namleté úplne dokonale. Hrubosť mletia sa dá nastaviť pre každý mlynček a prístroj dokáže pomlieť zrnká korenia alebo kryštáliky soli až do veľkosti 5 milimetrov.

Použitie a údržba

Nastavením hrubosti mletia korenia ovplyvníte jeho chuťový profil. Čím menšie sú úlomky, tým ostrejšia je chuť korenia. Naopak, väčšie úlomky dodajú jedlu viac špecifických exotických tónov Kampotského korenia.

Pri plnení mlynčeka nikdy nepoužívajte holé ruky, ale premiestnite guľôčky do komory priamo z obalu pomocou lyžice alebo lievika. Hlava mlynčeka sa otvára silným ťahom smerom nahor. Zároveň nezabudnite mlynček pravidelne čistiť. Nikdy však nepoužívajte vodu ani chemikálie. Postačí handrička, kefka a kvapka olivového oleja. Mlynček vždy držte mimo umývadla a buďte opatrní pri jeho prevádzke nad parou.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments