Sada s mlynčekom z českého jaseňa v darčekovej krabičke (3x50g) - Výber mlynčeka: Hnedý

Ručne vyrobený mlynček na korenie z českého jaseňového dreva v originálnej darčekovej krabičke s tromi druhmi Kampotského korenia 3x50g. čítaj viac

Kód produktu: SADA-JASAN-DOYPACK-MORENY

Produkt už nie je v ponuke Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Korenie zbierané v kambodžskej oblasti Kampot je považované za jedno z najlepších korení na svete. Preto k nemu pristupujeme ako k malému klenotu, a dopriavame mu to najlepšie balenie, a tiež tých najlepších zákazníkov. Tí sa môžu do sveta neuveriteľných korenistých chutí vydať napríklad prostredníctvom troch päťdesiatgramových doypack sáčkov, ktoré v sebe ukrývajú tri základné druhy korenia.

V prvom z nich nájdete čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato Kampotu. Slnkom sušené tmavé zrná sú neoceniteľným pomocníkom pri úprave tmavého mäsa, príprave omáčok, polievok či cestovín.

Druhý sáčok v sebe ukrýva biele korenie, známe ako šampanské medzi korením, ktoré celkom zmení váš názor na chuť zŕn korenia. Biele korenie prináša jemný, avšak intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k svetlému mäsu a pokrmom so smotanovým základom. Posledný sáčok ponúka červenú smršť tých najexotickejších korenistých chutí. Červené korenie sa úplne vymyká všetkému, čo ste o chuti korenia doposiaľ vedeli. Uznajte, koho by napadlo, že sa červené korenie výborne hodí do dezertov či miešaných drinkov?

Aby ste si mohli obsah sáčkov vychutnať skutočne naplno, je súčasťou darčekového dreveného boxu tiež mlynček vybavený precíznym dánskym mlecím mechanizmom CrushGrind®. Ten si poradí s akýmkoľvek z troch zmienených korení, a naviac vám umožní zvoliť, či chcete korenie mlieť na väčšie fragmenty, a tým nechať vyniknúť jeho chuť a vôňu, alebo ho nameliete najemno, aby ste podporili jeho prirodzenú štiplavosť.

Mlynčeky vyrábame ručne, z českého masívu jaseňového dreva, ktoré vyniká svojou húževnatosťou, a tiež nádhernou kresbou. Mlynček vám perfektne padne do ruky a stane sa jedným z vašich najlepších priateľov v kuchyni. Jeho veľkosť je 20cm.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments