💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Sada malých skúmaviek (3x10g) v darčekovej krabičke z dizajnového kartónu

.pepper..field

Vybrali sme tri skúmavky plné prémiového Kampotského korenia, ktoré sme vložili do krásneho darčekového balenia vytvoreného spoločnosťou Kartoons. Nechajte sa rozmaznávať tromi druhmi korenia, z ktorých každý má úplne iný chuťový profil! čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: ENG-SADA-SMALL-TUBES-KART

34,99 € s DPH
Bez gravírovania
Chcem gravírovanie
na viečku krabice
Spresnite výber produktu

Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Darujte jedinečnú sadu, v ktorej sú zrnká korenia starostlivo uložené v skúmavkách z krásneho českého skla a krabička je vyrobená z českého udržateľného materiálu FSC, čo poteší obdarovaného aj životné prostredie! Súprava obsahuje Kampotské korenie na približne 70 porcií jedla.

Nechajte sa rozmaznávať luxusným dizajnom 21. storočia. Naša darčeková súprava s tromi skúmavkami Kampotského korenia v sebe spája všetko, čo moderný človek potrebuje - je maximálne šetrná k životnému prostrediu vďaka použitiu prírodných a recyklovaných materiálov, ktoré spĺňajú certifikáciu Forest Stewardship Council (FSC), je originálna, ľahká a praktická. Jej minimalizmus pripomína aj základnú myšlienku tohto diela - môže byť s vami neuveriteľne dlho a nikdy sa neomrzí.

V prvej skúmavke nájdete čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato Kampotu. Slnkom sušené tmavé zrnká sú neoceniteľným pomocníkom pri úprave tmavého mäsa, príprave omáčok, polievok či cestovín.

Druhá skúmavka v sebe skrýva biele korenie, známe ako šampaňské medzi korením, ktoré úplne zmení váš názor na chuť zrniek korenia. Biele korenie prináša jemný, a napriek tomu intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k bielemu mäsu a pokrmom so smotanovým základom. Posledná skúmavka ponúka červenú smršť tých najexotickejších korenistých chutí. Červené korenie sa úplne vymyká všetkému, čo ste o chuti korenia doposiaľ vedeli. Uznajte, koho by napadlo, že sa červené korenie výborne hodí do dezertov či miešaných drinkov?

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments