Sada kampotského korenia v skúmavke 75g + Soľný kvet Fleur de Sel v sklenenej nádobe 160g - Farba skúmavky: ⚫ Čierné Kampotské korenie

Kampotské korenie v sklenenej skúmavke podľa vlastného výberu 75 g spolu so soľným kvetom Fleur de Sel 160 g v originálnej darčekovej krabičke. čítaj viac

Kód produktu: SADA-ZKUMAVKA-SUL-CERNY

Produkt už nie je v ponuke Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Milujete vône a chute dialok a chcete si ich dopriať aj inokedy než len na dovolenke? V tom prípade je presne pre vás určený náš darčekový drevený box, v ktorom nájdete chefsize skúmavku naplnenú 75 gramami toho najlepšieho korenia na svete a tiež 160 gramov pravého soľného kvetu zbieraného na kampotských salinách.

Vďaka tomu sa do vašej kuchyne dostane kus skutočnej Kambodže, ktorý vás bude s každým jedlom prenášať pod horúce kambodžské slnko, ukryté v každej guličke korenia. Je len na vás, či dáte prednosť koreniu čiernemu, ktoré je tiež prezývané ako čierne zlato Kampotu. Slnkom sušené tmavé zrná sú neoceniteľným pomocníkom pri úprave tmavého mäsa, príprave omáčok, polievok či cestovín.

Alebo sa vaším favoritom stane biele korenie, známe ako šampanské medzi korením, ktoré celkom zmení váš názor na chuť zŕn korenia. Biele korenie prináša jemný, avšak intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k svetlému mäsu a pokrmom so smotanovým základom.

Vydať sa však môžete tiež v ústrety červenej smršti tých najexotickejších korenistých chutí. Červené korenie sa úplne vymyká všetkému, čo ste o chuti korenia doposiaľ vedeli. Uznajte, koho by napadlo, že sa červené korenie výborne hodí do dezertov či miešaných drinkov?

Pokoj do duše vám prinesie soľ, ktorá vďaka slnku kryštalizuje na povrchu kampotských salín. Z nich je tradičnou metódou opatrne zbieraná a exportovaná na váš stôl, kam prináša svoju jemnosť a kúsok priezračných slaných vôd Kambodže.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments