🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🧊   Ochutnajte PEPPER YOUR SAISON!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

Rebel nøGin - Kampotské korenie, čokoláda a pomaranč

Alkohol predávame len osobám starším ako 18 rokov. Váš vek bude overený pri prevzatí tovaru.

.pepper..field

Po prvej limitovanej edícii .pepper...ginu od Landcraftu sa len tak zaprášilo. Privítajte edíciu 2021 - nøGin! Výtržnosť od začiatku do konca, ktorá sa vymyká všetkým stanoveným pravidlám. Gin, ktorý nie je gin. S etiketou, ktorá nie je len etiketou a ktorú si sami navrhnete. V nøGine nenájdete borievku. Nezapadá teda do žiadnej kategórie ginu. Nám to nevadí, pretože sme so spoločnosťou Landcraft vymysleli vlastnú kategóriu. Spojili sme skvelé ingrediencie, dobré nápady a udržateľné značky a zo 100 % lásky k planéte sme vytvorili jedinečný lahodný destilát, prvý svojho druhu. Zažite chuť rebelantsky šťavnatých exotických pomarančov zo Sicílie, aromatických čokoládových šupiek od nášho čokoládového partnera Herůfka a najlepšieho korenia na svete - nášho zeleného Kampotského korenie. NøGin obsahuje 47 % alkoholu. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: NOGIN

70,36 € s DPH
Skladom - Odosielame ihneď 🚀.
ks

Popis a špecifikácia

Darujte prémiový alkohol s etiketou, ktorú si sami navrhnete. Možno niekoľkokrát. S originálnou etiketou na svojom nøGine si môžete vybrať, aký vzhľad chcete, aby mal: či už farebný, rebelský a hravý, alebo elegantný čierny, s nálepkou sem-tam podľa nálady. Všetky nálepky vyjadrujú hodnotu a lásku značiek, ktoré stoja za značkou nøGin - milujú našu planétu, pomáhajú ju zveľaďovať a spájajú svoj význam s mimoriadnymi chuťovými zážitkami. Samotné nálepky sú vyrobené z recyklovaných materiálov spôsobom, ktorý je maximálne šetrný k životnému prostrediu.

Pri zrode nøGinu sme neboli sami. Chlapci zo spoločnosti Landcraft sú známi tým, že spájajú všetko dobré. To už viete z našej prvej limitovanej edície .pepper..gin z minulého roka. Vzali teda naše fair trade Kampotské korenie, recyklovanú pomarančovú kôru od pána Olšáka z Chuti Sicílie, priamo obchodované kakaové bôby od Michala z čokoládovne Herůfek, starostlivo extrahovali každú esenciu zvlášť a potom to všetko vydestilovali vo vysokostupňovom alkohole. Tak vznikol nøGin - nová kategória liehovín.

Už dlho vám ukazujeme, že neobvyklé kombinácie majú zmysel. Tak ako ste pred časom mohli objaviť jemnú čokoládu Herůfka s našimi zrnkami korenia, teraz môžete vyskúšať, ako bude chutiť v tekutej forme, obohatená o exotické, aromatické tóny pomaranča.

Dajte nám vedieť, ako sa cítite! Nálepky na štítky Butterflies & Hurricanes môžu vyjadriť vašu momentálnu náladu a pocit. Odovzdali sme im svoje srdcia a myšlienky. Môžete si vybrať z veselých a farebných nálepiek s čokoládovými zrnkami (From bean to Bar), korenenými srdiečkami (You are my favourite .pepper..man/woman), ale hlavne myšlienkami, ktoré spájajú ľudí na celom svete. Predstavivosti sa medze nekladú. NøGin je tu, aby všetko zmenil. Tradičné postupy, staré zvyky a chute.

Naše odporúčanie. Je skvelé aj samostatne po pohári. Jeden nøGin sa krásne zmestí do našej najmenšej darčekovej tašky vyrobenej z luxusného recyklovaného papiera FSC.

Prečo je náš nøGin matný, opálový? Je to vďaka vysokému obsahu esenciálnych olejov z nášho kampotského korenia, pomarančovej kôry a kakaového masla.

Objem: 500 ml

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Druhy Kampotského korenia

Černý pepř

ČIERNE KORENIE

Je zbieraný ešte nezrelý na začiatku roka, kedy sú zrnká zelené. Čiernu farbu mu dodá až sušenie na slnku.

Zobraziť použitie

Smažte, grilujte, duste najlepšie mäso! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Bílý pepř

BIELE KORENIE

Šampanské medzi koreniami, ktoré s bielym korením nemá nič spoločného. Klasické biele korenie je lúpané z nezrelého čierneho korenia a často býva zatuchnuté, preto ho nikto nemá rád. Pravé biele korenie je lúpané až z nezrelého červeného korenia (je to jeho jadro) a vďaka tomu získa vlastnosti, pre ktoré ho vyhľadávajú najlepší svetoví šéfkuchári – otvára chuťové poháriky a znásobuje chuť v jedle.

Zobraziť použitie

Skvelé na grilovanie a tmavé mäso, namleté na syry, hodí sa k vínu a tapas. Výborne dochutí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek zo zemiakov, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Červený pepř

ČERVENÉ KORENIE

Pravé červené korenie je kambodžský svetový unikát, ktorý je extrémne vzácny a rastie iba na pár miestach na svete. Zbiera sa celkom zrelý na vrchole sezóny a vďaka dlhému zreniu je plný fruktózy, ktorá mu dáva jedinečnú sladko-ovocnú chuť. Tzv. ,,červené korenie“ v ružovej farbe, ktoré je známe u nás vôbec nie je korením a je tak mylne označované. Ide o brazílske korenie, ktoré rastie na strome a je obľúbené pre svoju farbu, chuť a fotogenickosť.

Zobraziť použitie

Nedávajte ho na mäso – ladí len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne je v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými zemiakmi, kokteilmi či pri vianočnom pečení.

Lyofilizovaný pepř

LYOFILIZOVANÉ KORENIE

Mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Špeciálny proces lyofilizácie pre uchovávanie maximálnej kvality, čerstvosti a chuťových akcentov pravého čerstvého Kampotského korenia – z Kambodže až na Váš tanier! 100% organický faitr trade produkt, s láskou zbieraný. Pri spojení s tekutinou či olejom guľôčka späť nasiakne vlahu a chutí ako čerstvá. Nedávajte do mlynčeka, používajte celý alebo drvený v mažiari.

Zobraziť použitie

Perfektne sa hodí k steakom, na prípravu omáčok, do cestovín, na mäso alebo nadrvený na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments