💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Pravé talianske bezvaječné cestoviny s Kampotským korením 500g - .pepper..pasta

Ochutnajte pravé rustikálne talianske cestoviny s čiernym kampotským korením vo vnútri!

Recept na tieto jedinečné špagety vznikol v talianskom rodinnom podniku Pasta di Borgo Pace neďaleko Toskánska. Najlepší talianski gastronómovia a pekári s viac ako 20-ročnými skúsenosťami jemne primiešali naše čerstvo mleté čierne korenie, ikonu talianskej kuchyne, do tradičného cesta. Vychutnajte si intenzívnu chuť pravého Kampotského korenia v jemných cestovinách vyrobených z najkvalitnejšej tvrdej pšenice. Kvalitný, zdravý a 100 % originálny výrobok. čítaj viac

Kód produktu: PP-SPAGHETTI

9,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

V talianskej rodinnej firme Pasta di Borgo Pace uprostred masívu Alpe della Luna neďaleko Toskánska pre nás vytvorili recept na tradičné špagety. Najlepší talianski gurmáni a pekári s viac ako 20-ročnými skúsenosťami vedia, že na výrobu dokonalých domácich cestovín netreba veľa - len krištáľovo čistú vodu, slnko a najlepšiu tvrdú pšenicu.

Naše špagety s korením sa najskôr pomaly sušia pri maximálnej teplote 40 stupňov počas 20 hodín, preto sú dokonale dlhé. Vďaka špeciálnym ventilačným systémom sú tiež úžasne pružné, čo má zásadný vplyv na ich kvalitu. Pre kvalitné domáce cestoviny je typický hrubý múčnatý povrch. Vďaka tomu dokonale absorbujú akúkoľvek omáčku, ktorú s nimi pripravíte.

Tvrdá pšenica - semolina - je typickým talianskym produktom, ktorý je u nás známy ako žlté zlato. Vďaka jemnému mletiu na kameni sa v ňom zachovali pšeničné klíčky, ktoré sú bohatým zdrojom bielkovín. Vďaka tomu všetkému a nášmu koreniu sú tieto cestoviny tak dokonalé nielen chuťovo.

Cestoviny s korením sú už komplexne ochutené. Najlepšie chutia samotné alebo s parmezánom či jemnou omáčkou. Výborné sú aj s paradajkami a čerstvými bylinkami alebo ako príloha k mäsovým jedlám. Vždy varte podľa chuti, ako hovoria Taliani - al dente!  

Odporúčaný čas varenia cestovín je 9-10 minút. Varte v osolenej vode. 

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments