💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Morská soľ hrubá z Kampotu - vhodná do mlynčeka (120g)

.pepper..field

Kambodžská 100 % prírodná morská soľ je nerafinovaná, hrubozrnná, čistá soľ spracovaná tradičným a ekologickým spôsobom odparovaním vody z morských salín. Používajte ju pri každodennom varení v kuchyni; na solenie, zdobenie, nakladanie, konzervovanie alebo marinovanie. Je ideálna pre všetky typy našich mlynčekov. Táto kvalitná hrubozrnná morská soľ má vďaka svojmu prírodnému zloženiu vyššie nutričné hodnoty a dokonale zvýrazní chuť vašich jedál. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: COARSE-SALT-120

3,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Prírodná hrubozrnná morská soľ zo srdca provincie Kampot dosahuje svoje výnimočné vlastnosti vďaka šetrnému a ekologickému spracovaniu, ktoré sa nemení už stáročia - jediné, čo poľnohospodári používajú na výrobu tejto soli, je čistá morská voda, slnko a vietor. Vďaka jedinečným mikroklimatickým podmienkam Kampotu je táto morská soľ obohatená o viac ako 70 minerálov a stopových prvkov, ktoré sa vďaka svojmu prírodnému charakteru ľahko vstrebávajú do jedla a majú priaznivý vplyv na ľudský organizmus.

Vysokokvalitná nerafinovaná morská soľ má vyššiu výživovú hodnotu a zvýrazňuje chuťové vlastnosti zložiek použitých v pokrme. Je vhodná na každodenné varenie, na solenie, ako ozdoba na pečivo, na nakladanie alebo konzervovanie mäsa, rýb, zeleniny, do marinád, na steaky alebo na menej typické pečenie v soľnej kôrke či naopak na veľmi typické grilovanie. 

Táto soľ sa dokonale hodí do všetkých typov našich mlynčekov. Vo vašej kuchyni bude tvoriť neprekonateľný pár s naším Kampotským korením, ktoré nebudete chcieť vymeniť. Príjemným bonusom je jeho vzhľad - kryštály sú symetrické a veľké až 5 mm.

Kambodžskú prírodnú soľ spracúvajú malé farmárske rodiny, ktoré ju zbierajú už celé generácie. Cieľom tohto rodinného podniku je vyrábať najkvalitnejšiu udržateľnú soľ, zachovávať rodinné tradície a podporovať a rozvíjať svoju komunitu. Všetky druhy soli sa získavajú tradičným spôsobom - odparovaním najčistejšej kambodžskej morskej vody zo salín a jej ručným zberom. Nakupujeme ju priamo od nich, bez sprostredkovateľov, a pomáhame vytvárať spravodlivé mzdové podmienky v celom regióne. Takto získate kvalitnú, čistú morskú soľ v jej dokonalej prírodnej kryštalickej forme. Priamo od farmárov do vašej kuchyne.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments