💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

MAXI darčeková súprava 20 cm veľký mlynček + 3x50 g Kampotského korenia - Výber mlynčeka: Prírodný

☑️ Všetky 3 luxusné príchute Kampotského korenia
☑️ Uložené v drevenej darčekovej súprave z Poličky
☑️ Kampotské korenie na približne 300 porcií jedál
☑️ Veľký nemecký 20 cm mlynček v čiernej alebo prírodnej farbe
☑️ Obaly navrhnuté dizajnérmi s možnosťou gravírovania
☑️ Veľkosť balenia je 23,4 x 23,4 x 8,8 cm, veľkosť mlynčeka je 20 cm čítaj viac

Kód produktu: ENG-SADA-JASAN-20-NATURAL-3X50

123,99 € s DPH
Bez gravírovania
Chcem gravírovanie
na viečku krabice
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber mlynčeka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
MAXI darčeková súprava 20 cm veľký mlynček + 3x50 g Kampotského korenia - Výber mlynčeka: Prírodný Čierny Skladom 123,99 €
MAXI darčeková súprava 20 cm veľký mlynček + 3x50 g Kampotského korenia - Výber mlynčeka: Prírodný Prírodný Skladom 123,99 €

Popis a špecifikácia

V tomto boxe nájdete všetko, čo potrebujete na objavovanie aj tých najtajomnejších chutí Kampotského korenia. Odhaľte chuť troch druhov kambodžského korenia, z ktorých každý má svoj jedinečný chuťový profil a arómu. Používajte mlynček s presným mlecím mechanizmom, vďaka ktorému sa stanete skutočným vládcom svojej kuchyne.

Charakteristika

Nemecká precíznosť sa spojila s jedinečným dizajnom a vznikol mlynček, ktorý sa stane ozdobou každej kuchyne a nepostrádateľným pomocníkom každého kuchára.

Mlynček vysoký 20 cm má minimalistický dizajn kombinujúci drevo a kov. Jeho tvar bol navrhnutý tak, aby dokonale padol do každej ruky. Súprava je ideálna pre každého, kto to s Kampotským korením myslí naozaj vážne, či už s varením začína, alebo je kuchyňa jeho prirodzeným teritóriom.

Materiály

Mlynček je vyrobený z kvalitného pieskovaného jaseňového dreva, ktoré vyniká jedinečnou farbou a vzorom. Ten je doplnený kovovou časťou tela mlynčeka, vďaka ktorej vám bude slúžiť navždy. Môžete si vybrať medzi čiernou a prírodnou farbou.

Celá súprava je uložená v drevenej škatuľke, ktorú je možné vygravírovať podľa vášho želania. Tieto obaly sme nevybrali náhodou. Nielenže sú pekné na pohľad, ale sú tiež vyrobené v Českej republike a všetky z udržateľného materiálu, ktorý sa dá ľahko recyklovať alebo upcyklovať. Rozmery celého obalu sú 23,4 x 23,4 x 8,8 cm.

Mlecí mechanizmus

Vo vnútri mlynčeka sa nachádza keramický mlecí mechanizmus CeraCut®. Ide o technológiu vyvinutú v Nemecku, ktorá zaručuje, že korenie a soľ sú vždy namleté úplne dokonale. Hrubosť mletia sa dá nastaviť pre každý mlynček a prístroj dokáže pomlieť zrnká korenia alebo kryštáliky soli až do veľkosti 5 milimetrov.

Kampotské korenie

Súprava obsahuje tri 70g skúmavky so základnými druhmi korenia Kampot, t. j. čiernym, červeným a bielym. Jednotlivé druhy sa od seba líšia chuťou a vôňou, ktorú v korení kúpenom v bežných supermarketoch len ťažko nájdete.

Po zomletí sa z čierneho korenia uvoľnia tóny eukalyptu, gáfru a tymiánu sprevádzané vôňou limetkovej kôry. Tie sa postupne prelínajú do pobrežnej vône s rozvíjajúcimi sa ovocnými tónmi. Prevládajú vône broskýň a nektáriniek sprevádzané arómou borovice a zemitými tónmi kambodžskej horskej pôdy plnej minerálov.

Vzácne červené korenie je explóziou ovocných tónov s jemnejšou štipľavosťou. Na začiatku dominujú tóny ruže a šípok, ktoré potom prechádzajú do sušených čerešní. Po dvoch až troch minútach sa začnú rozvíjať charakteristickejšie arómy Kampotského korenia, ako sú citrusové plody, sušené mandarínky a zemitejšia kôrka kváskového chleba.

Biele korenie je jemným, ale stále korenistým pohladením pre chuťové poháriky. Po zomletí sa rozvinie vôňa gáfru, šalvie a cédrového dreva, ktorú sprevádza jemná aróma muškátového kvetu, grapefruitu a iných citrusových plodov. Po niekoľkých minútach v ústach môžete cítiť tóny muškátového orieška, tymiánu a medovky, podporené vôňou cédru a čierneho čaju.

Údržba

Nastavením hrubosti mletia korenia ovplyvníte jeho chuťový profil. Čím menšie sú úlomky, tým ostrejšia je chuť korenia. Naopak, väčšie úlomky dodajú jedlu viac špecifických exotických tónov Kampotského korenia.

Pri plnení mlynčeka nikdy nepoužívajte holé ruky, ale premiestnite guľôčky do komory priamo z obalu pomocou lyžice alebo lievika. Mlynček otvorte tak, že vytiahnete hlavu mlynčeka smerom nahor od tela. Zároveň nezabudnite mlynček pravidelne čistiť. Nikdy však na tento účel nepoužívajte vodu ani chemikálie. Postačí handrička, kefka a kvapka olivového oleja. Mlynček vždy držte mimo umývadla a buďte opatrní pri jeho prevádzke nad parou.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments