💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Upgrade - kuchárska kniha Made by Kristina

☑️ kuchárska kniha s originálnym konceptom v českom jazyku
☑️ kombinuje tradičné znalosti babičky s inovatívnym prístupom vnučky
☑️ 91 česko-slovenských receptov
☑️ vhodné pre úplných začiatočníkov aj pokročilých amatérskych kuchárov
☑️ recepty pracujú s lokálne dostupnými surovinami
☑️ uložené v darčekovej krabici s nákupnou taškou čítaj viac

Kód produktu: KRISTINA-UPGRADE

26,99 € s DPH
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

O Kristine Nemčkovej

Kristína je fenomenálna kuchárka, ktorá sa v roku 2019 stala najmladšou víťazkou súťaže MasterChef na svete, ale aj nadšená cestovateľka a skvelý človek. V roku 2022 si nenechala ujsť návštevu Kambodže, kde sa stretla aj s našimi farmármi pestujúcimi korenie v tamojšej provincii Kampot... Chvíľu s nimi žila, dozvedela sa prvé a posledné o pestovaní Kampotského korenia a zúčastnila sa aj nášho fairtradového výkupu úrody od farmárov. To jej umožnilo transparentne informovať o tom, ako projekt .pepper..field pomáha v Kambodži, a to nielen prostredníctvom svojho fair trade prístupu, ale aj prostredníctvom ďalších charitatívnych aktivít. Zároveň svojich sledovateľov na sociálnych sieťach oboznamuje s tým, ako využiť Kampotské korenie priamo v kuchyni, kde si svoje miesto našla jej jedinečná kuchárska kniha #UPGRADE.

O kuchárskej knihe

#UPGRADE je kuchárska kniha plná tradičných česko-slovenských receptov a ich inovatívnych verzií. Kristína túto knihu rada opisuje ako rodinný projekt, na ktorého tvorbe sa podieľala celá jej rodina, najmä babička Pavlína. Práve ona stála za prípravou klasických receptov česko-slovenskej kuchyne, ako sú tradičné halušky, krémová sviečková či najlepšie nadýchané buchty.

Kristína sa postarala o vytvorenie inovatívnych verzií týchto tradičných jedál, z čoho pochádza aj názov kuchárskej knihy #UPGRADE z anglického slova pre vylepšenie. Kuchárska kniha je napísaná tak, aby pomohla nováčikom v kuchyni viac preniknúť do tajov kulinárskeho remesla, ale zároveň ponúka aj pokročilejším možnosť načerpať inšpiráciu a variť skutočne inovatívne na každej stránke.

Čo kniha prináša

Na 264 stranách nájdete 91 receptov. 40 babičkiných receptov, vrátane napríklad sviečkovej na smotane alebo pirohov. 39 "vylepšených" verzií týchto tradičných receptov. A nechýba ani 12 základných receptov, ako je vývar, domáce maslo alebo zásmažka.

Kuchárska kniha vám príde zabalená v bavlnenej nákupnej taške a v čiernej darčekovej škatuli.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments