💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Lyofilizované zelené Kampotské korenie - EXCLUSIVE doypack 50g

.pepper..field

Exkluzívne sme vyvinuli prvé korenie na svete, ktoré chutí ako nič, čo ste doteraz neochutnali - mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Vďaka špeciálnemu procesu lyofilizácie sa nám podarilo zachovať maximálnu kvalitu a autentickú chuť pravého čerstvého zeleného Kampotského korenia - z Kambodže až na váš tanier, presne tak, ako ste si to od nás vždy želali. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: DOY-LYOFILIZOVANY-50

20,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Hľadáte niečo skutočne exkluzívne? Ste na správnej adrese. Práve sa totiž pozeráte na lyofilizované zelené korenie, svetový unikát, ktorý je výsledkom nášho dlhého snaženia, ako až do Európy dovážať delikátnu chuť čerstvo odtrhnutého zeleného korenia z liany pieporu.

Toto sa nám nakoniec podarilo dosiahnuť vďaka lyofilizácii, teda hlbokému sušeniu zrniek korenia pomocou mrazu. Vďaka tomuto procesu si korenie uchová maximálnu kvalitu a autentickú chuť, ktorá je neporovnateľná s akýmikoľvek inými druhmi korenia. Naviac je jemne nasolené, takže dodá vášmu jedlu skvelú chuť.

Takto upravené korenie stačí doma namočiť do tekutiny či oleja, z ktorého gulička znova nasiakne vlahu a vráti sa do podoby tesne po utrhnutí. Rovnako sa tak navracia aj jeho chuť, ktorá sa perfektne hodí k tmavému mäsu, do omáčok, cestovín, k svetlému mäsu, ale môžete si ho užívať aj len tak, trebárs ako kapary.

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments