💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Liatinový ručný mažiar.pepper..mortar (10 cm) - Výber korenia: 3x20g - STARTERPACK

.pepper..field

☑️ Náš vlastný dizajn mažiara/drviča do ruky
☑️ Konečne jeden výrobok pre všetky naše Kampotské korenia!
☑️ Navrhnutý tak, aby sa zmestil do dlane, ergonomická rukoväť
☑️ Dánsky model, ktorý sa hodí k našim škandinávskym a akáciovým mlynčekom
☑️ Kvalitná liatina a krásne akáciové drevo s hladkým povrchom
☑️ Výška 10 cm, priemer 10 cm, malý, ale veľmi silný
☑️ Minimalistický dizajn inšpirovaný Áziou, krásny interiérový doplnok
☑️ V ikonickej krabičke .pepper..field, vhodné ako darček
☑️ Dno s protišmykovou gumičkou, vhodné na všetky typy povrchov čitať viac čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: CG-MORTAR-GIFT-STARTER

74,99 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber korenia Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Liatinový ručný mažiar.pepper..mortar (10 cm) - Výber korenia: 3x20g - STARTERPACK Bez korenia Skladom 64,99 €
Liatinový ručný mažiar.pepper..mortar (10 cm) - Výber korenia: 3x20g - STARTERPACK 3x20g - STARTERPACK Skladom 74,99 €

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

Popis

Tak veľmi ste si ho priali a my sme si dali naozaj záležať. Pretože vymyslieť dokonalý mažiar alebo lepšie povedané drvič, nie je jednoduché. Predstavujeme vám náš prvý drvič, ktorý konečne rozdrví všetky druhy Kampotského korenia a stane sa tak jediným pomocníkom na všetko!

Čo ho robí inovatívnym? Je protipólom obrovských mažiarov do kuchyne. Má výšku len 10 cm, presne padne do dlane a namiesto klasického tĺčika má krásnu ergonomickú rukoväť, ktorá zabraňuje tomu, aby korenie "vyletelo" z mažiara. Vďaka kvalitnej liatine a akáciovému drevu je však silný a ťažký a zvládne drvenie aj na stole. Na dne má šikovné gumové drážky, ktoré doslova prilepia mažiar k akémukoľvek povrchu!

Vyrobila ho pre nás spoločnosť CrushGrind® z Dánska - zakladá si na rovnakej kvalite, dizajne a tradícii ako všetky naše mlynčeky. Miluje Kampotské korenie, ale aj všetky druhy korenia, len sa vyhnite soli, pretože nemá rada liatinu. Dizajn je inšpirovaný Áziou a je veľmi minimalistický, aby sa hodil do klasickej aj modernej kuchyne.

Zloženie

Funkčný liatinový mažiar s akáciovou ergonomickou rukoväťou. Celková výška výrobku je 10 cm a priemer 10 cm. Praktický kuchynský doplnok, ktorý možno použiť na drvenie korenia a iných prísad na varenie a pečenie. Balenie obsahuje aj našu ikonickú kartónovú krabičku s čiernym dizajnovým pruhom.

Použitie

Mažiar možno použiť na Kampotské korenie, prípadne iné korenie a bylinky a ak sa rozhodnete používať aj soľ, po použití mažiar poriadne umyte a ošetrite, inak môže zhrdzavieť!

Liatina je rozmerovo stabilná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Pri správnej starostlivosti vydrží kvalitný liatinový mažiar niekoľko generácií. Pred prvým použitím sa odporúča mažiar umyť špongiou v horúcej vode, ale bez použitia saponátu. Umytý mažiar dobre osušte, potrite jedlým olejom a potom ho utrite papierovou utierkou. Tento postup môžete opakovať. Mažiar bude potom pripravený na prvé použitie. Je nevhodné umývať mažiar v umývačke riadu. Umývací prostriedok by sa dostal do pórov a "pokazil" by chuť jedla. Z tohto dôvodu nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky.

Liatinový riad neobsahuje žiadne chemikálie a je nepriľnavý.

Balenie

Mažiar dodáváme v kartonovej krabičke, ktorá je vhodá aj ako pekný darček.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments