Kuchárska kniha Zdeňka Pohlreicha - Zlatá klasika

☑️ Nová kniha osvedčených receptov od známeho šéfkuchára
☑️ Ideálne pre začiatočníkov, vhodné aj ako krásny darček
☑️ Obľúbené a jednoduché klasické jedlá z Čiech a zahraničia
☑️ Exkluzívny darček od .pepper..field ku každej knihe - 20 g fermentovaného korenia
čítaj viac

Kód produktu: POLREICH-ZLATA-KLASIKA

17,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2-5 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Packeta

Zadarmo

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

O autorovi

Zdeňka Pohlreicha netreba predstavovať. Je jednou z najväčších hviezd českej gastronomickej scény. Bez preháňania možno povedať, že to bol práve on, kto naučil českých kuchárov a šéfkuchárov, ale aj stravníkov zabudnúť na kurací plátok s broskyňou a katov bič a odhalil im čaro skutočne kvalitnej gastronómie, ktorá nemusí byť nutne svetová.

Popis kuchárskej knihy

Dokazuje to aj Pohlreichova kuchárska kniha Zlatá klasika, ktorá obsahuje recepty na najlepšie jedlá, aké česká kuchyňa pozná. Zdeněk Pohlreich vybral to najlepšie z českej klasiky, ale nebál sa pridať aj niektoré obľúbené recepty zo zahraničia, ktoré si časom našli cestu do českých domácností, kde sme ich s radosťou prijali za svoje. Preto tu nájdete recepty dovezené z Grécka, Chorvátska, Talianska, Ázie či Ameriky, ktoré sú poňaté štýlom, ktorý je Zdeňkovi Pohlreichovi vlastný.

Tie najlepšie recepty

Kuchárska kniha tak prináša pestrý prierez receptov od obľúbenej pečenej kačice, bravčového vrabca, cez steaky, segedín a sviečkovicu až po hovädzie líčka, buchtičky s vanilkovým krémom, hamburger, špagety aglio olio, kung pao, kura tikka, čevabčiči, losos s remuládou, srbské rizoto, fish & chips, carpaccio, grécky šalát, šalát caesar, tzatziky, caprese... a čokoľvek iné, na čo máte chuť.

Pri písaní knihy sa Zdeněk Pohlreich snažil servírovať recepty, ktoré si každý môže uvariť doma a podľa tradičných postupov, ktoré pozná a vie. Kuchárska kniha má čo najjednoduchší formát pre ľahkú orientáciu a prezentáciu samotných receptov, ktoré sú realistické a realizovateľné.

„Vždy som hovoril, že radšej budem pešiakom klasiky ako inovátorom a tvorcom niečoho, čo už bolo dávno objavené. Platí to aj dnes a za tie roky v gastronómii veľmi dobre viem, ktoré jedlá z jedálnych lístkov reštaurácií miznú ako prvé,“ hovorí Zdeněk Pohlreich.

Kniha obsahuje aj stránky venované čistej prírodnej soli dovážanej z Kambodže, ktorá svojím jemným minerálnym profilom dokáže zvýrazniť chuť každého pokrmu. Ktorú zo solí, ktoré nájdete v našom e-shope, má Zdeněk Pohlreich najradšej? Zistite to v jeho kuchárskej knihe.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments