Kampotské korenie tmavo červené - veľká skúmavka 75g v drevenej krabičke

.pepper..field

Pravé tmavo čiervené Kampotské korenie v skúmavkách z českého skla. Najvzácnejšie z korení, vlajková loď v Kambodži, podmienky pre pestovanie je možné iba na pár miestach na svete. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: ZKUMAVKA-DARK-75

Produkt už nie je v ponuke Zasielame do 2-5 pracovných dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Korenie z kambodžskej oblasti Kampot je považované za jedno z najkvalitnejších korení sveta, a tak k nemu tiež pristupujeme. Súčasťou tejto zvláštnej starostlivosti je jeho balenie do luxusných sklenených českých skúmaviek a drevených boxov, ktoré podtrhujú jeho výnimočnosť a vďaka ktorým sa jedná aj o skvelý darček.

Sklo sa stará o dokonalé uchovanie celkového charakteru svojho obsahu, konkrétne zŕn tmavo červeného korenia z kampotských plantáží. Jedná sa o tú najvyberanejšiu selekciu najzrelejších červených zŕn korenia, ktoré doslova pretekajú sladkou fruktózou a intenzívnou ovocnou vôňou. Zrná sú po zbere sušené na slnku, a tým šupka guličky korenia dostáva svoju charakteristickú zvráskavenú štruktúru.

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

Vďaka vysokému obsahu fruktózy, ktorá dáva tmavo červenému koreniu chuť ovocia, ide s týmto korením experimentovať pri pečení, či miešaní drinkov. Dokonale s ním podtrhnete chuť rýb, a tiež svetlého mäsa hydiny. Oproti klasickému červenému Kampotskému koreniu je oveľa viac intenzívne. Pozrite sa na náš blog a nechajte sa inšpirovať receptami s Kampotským červeným korením, ktoré pre nás zostavili aj kuchári ovenčení michelinskými hviezdami.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments