💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Kampotské korenie - sada skúmaviek s mlynčekom v darčekovom balení (3x10g) - Výber mlynčeka: Hnedý

.pepper..field

Krásna sada malých skúmaviek s mlynčekom 15cm s patentovaným mechanizmom mletia CeraCut®. Špeciálna pieskovaná povrchová úprava dreva navodzuje pocit súladu s prírodou. Každý mlynček má unikátnu drevenú štruktúru, a preto nikdy nenájdete dva rovnaké kusy. Dizajnové skúmavky z českého skla obsahujú degustačné porcie Kampotského korenia – nájdete si ten svoj pravý! Ručne robená drevená krabička z českého dreva krásne vonia po táboráku. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: ENG-SADA-AH-NEW-BROWN

99,99 € s DPH
Bez gravírovania
Chcem gravírovanie
na viečku krabice
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber mlynčeka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Kampotské korenie - sada skúmaviek s mlynčekom v darčekovom balení (3x10g) - Výber mlynčeka: Hnedý Prírodný Skladom 99,99 €
Kampotské korenie - sada skúmaviek s mlynčekom v darčekovom balení (3x10g) - Výber mlynčeka: Hnedý Hnedý Skladom 99,99 €

Popis a špecifikácia

Chcete sa stať majstrom svojej kuchyne? V tom prípade by vám v nej rozhodne nemal chýbať precízny mlynček, a tiež to najlepšie korenie sveta. Mlynček ľubovoľnej farby o výške 15 centimetrov je navrhnutý tak, aby dokonale padol do ruky, a pritom nezaberal v kuchyni príliš miesta. Nemecký mlecí mechanizmus CeraCut® s 2-ročnou zárukou sa dá jednoducho nastavovať. Vďaka tomu si je možné veľmi ľahko vybrať, či chcete korenie mlieť najemno, a tým nechať vyniknúť jeho ostrosť, alebo ho chcete drviť na väčšie fragmenty, a tým dať prednosť jeho exotickým chutiam a vôňam.

Tento mlynček je vhodný pre drvenie všetkých našich zrniek korenia mimo lyofilizovaného zeleného korenia. Siahnuť teda môžete po jemnom bielom korení, ktoré si dokonale rozumie so svetlým mäsom či smotanovými omáčkami. Uprednostniť môžete špecialitu v podobe červeného korenia, ktoré vás vtiahne priamo do exotickej Kambodže a nechá vás vychutnať si neuveriteľné chute dialok. A skvelou voľbou je samozrejme aj tradičné čierne korenie, dokonalý spoločník každého mäsa na grile či omáčky. Ciest kadiaľ sa vydať je skrátka veľa.

Mlynček balíme do unikátneho dreveného boxu, v ktorom naviac nájdete luxusnú sadu skúmaviek s tromi druhmi korenia. V prvej z nich sa ukrýva čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato Kampotu. Slnkom sušené tmavé zrnká sú neoceniteľným pomocníkom pri úprave tmavého mäsa, príprave omáčok, polievok či cestovín.

Druhá skúmavka v sebe ukrýva biele korenie, známe ako šampanské medzi koreniami, ktoré úplne zmení váš názor na chuť zrniek korenia. Biele korenie prináša jemný, avšak intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k svetlému mäsu a pokrmom so smotanovým základom.

Posledná skúmavka ponúka červenú smršť tých najexotickejších korenistých chutí. Červené korenie se úplne vymyká všetkému, čo ste o chuti korenia doposiaľ vedeli. Uznajte, koho by napadlo, že sa červené korenie výborne hodí do dezertov či miešaných drinkov?

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments