Kampotské korenie - sada s mlynčekom z českého jaseňa v darčekovej krabičke (3x75g) - Výber mlynčeka: Prírodný

.pepper..field

Mlynček z masívneho jaseňa, ktorý bude vo vašej kuchyni slúžiť naozaj dlho - to je naša nová sada, ktorú o tento krásny kúsok doplnil náš Jirka. Obdivuhodná starostlivá práca s drevom, ktorá vždy vytvorí originálny kus s inou farbou, patinou a letokruhami - aký bude ten váš? Kvalitná povrchová úprava mlynčeka je pripravená na najnáročnejšie použitie v kuchyni. Patentovaný mlecí mechanizmus CrushGrind® z Dánska so 14-timi stupňami nastavenia hrubosti je ten najlepší, s ktorým sme kedy pracovali. Skúmavky s 3x75g všetkých Kampotských korení, mlynček a naše krabička. Jednoducho to najlepšie z Kambodže a od nás! Odporúčame doplniť o stojanček na skúmavky. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-ZKUMAVKY-JASAN-PRIRODNI

149,99 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments
Výber mlynčeka Dostupnosť Cena s DPH Množstvo
Kampotské korenie - sada s mlynčekom z českého jaseňa v darčekovej krabičke (3x75g) - Výber mlynčeka: Prírodný Prírodný Skladom 149,99 €
Kampotské korenie - sada s mlynčekom z českého jaseňa v darčekovej krabičke (3x75g) - Výber mlynčeka: Prírodný Hnedý Skladom 149,99 €

Popis a špecifikácia

Jaseňové drevo s nádhernou prírodnou farbou a autentickou kresbou, precízny mlecí mechanizmus CrushGrind® a to najlepšie korenie na svete sú dokonalým spojením toho najlepšieho, čo vie vyrobiť človek a príroda. Výsledkom je perfektný nástroj, ktorý v kuchyni ocení každý vášnivý kuchár.

Mlynček o výške 20 centimetrov je navrhnutý tak, aby dokonale padol do ruky, a pritom nezaberal v kuchyni príliš miesta. Dánsky mlecí mechanizmus CrushGrind®, ktorý sa môže pyšniť zárukou 25 rokov, sa dá jednoducho nastavovať. Vďaka tomu si je veľmi ľahké vybrať, či chcete korenie mlieť najemno, a tým nechať vyniknúť jeho ostrosť, alebo ho drviť na väčšie fragmenty, a tým dať prednosť jeho exotickým chutiam a vôňam.

Tento mlynček je vhodný pre drvenie všetkých našich zrniek korenia mimo lyofilizovaného zeleného korenia. Siahnuť teda môžete po jemnom bielom korení, ktoré si dokonale rozumie so svetlým mäsom či smotanovými omáčkami. Uprednostniť môžete špecialitu v podobe červeného korenia, ktoré vás vtiahne priamo do exotickej Kambodže a necháva vás vychutnať si neuveriteľné chute dialok. A skvelou voľbou je samozrejme aj tradičné čierne korenie, dokonalý spoločník každého mäsa na grile či omáčky. Ciest kadiaľ sa vydať je skrátka veľa.

Mlynček balíme do unikátneho dreveného boxu, v ktorom naviac nájdete luxusnú sadu troch skúmaviek s tromi druhmi korenia. V prvej z nich sa ukrýva čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato Kampotu. Slnkom sušené tmavé zrnká sú neoceniteľným pomocníkom pri úprave tmavého mäsa, príprave omáčok, polievok či cestovín.

Druhá skúmavka v sebe ukrýva biele korenie, známe ako šampanské medzi korením, ktoré úplne zmení váš názor na chuť zrniek korenia. Biele korenie prináša jemný, avšak intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa hodí k svetlému mäsu a pokrmom so smotanovým základom.

Posledná skúmavka ponúka červenú smršť tých najexotickejších korenistých chutí. Červené korenie sa úplne vymyká všetkému, čo ste o chuti korenia doposiaľ vedeli. Uznajte, koho by napadlo, že sa červené korenie výborne hodí do dezertov či miešaných drinkov?

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

Na mlecí mechanizmus mlynčeka je záruka 25 rokov.

Parametre

Veľkosť mlynčeka: 20 cm
Rozmery krabičky: 23,4 cm / 23,4 cm / 8,8 cm

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments