💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Kampotské korenie čierne, červene, biele a zelený lyofilizovane - FULL StarterPack (4x20g)

Bestseller
.pepper..field

Ochutnajte všetky druhy Kampotské korenia v sáčkoch 4x20g či ho darujte ako krásny darček. Pár jednotlivé korenia so svojim obľúbeným jedlom - vychutnajte si napríklad čierne korenie na talianske cestoviny, biele korenie v omáčkach a na mäse, červené korenie na vegetariánske pokrmy a lyofilizovaný solený degustujte ako delikatesu samostatne či nasypte na obľúbené jedlo! čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: STARTER-FULL

21,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Hľadáte vstupenku do sveta neuveriteľných chutí Kampotu? Potom ste ju práve našli! 20 gramov od každého zo štyroch druhov Kampotského korenia vám ponúka možnosť na vlastnej koži zistiť, prečo je toto korenie vyhľadávané najslávnejšími kuchárskymi majstrami z celého sveta.

Vnútri znovu uzatvárateľných sáčkov, nájdete zrnká korenia čierneho, bieleho, červeného, a tiež lyofilizovaného zeleného korenia. Tie všetky pochádzajú z rovnakej rastliny, avšak spôsob ich zberu a následnej úpravy určuje, akú budú mať farbu a chuť. Korenie čierne je zbierané ešte za zelena a sušené na ostrom kambodžskom slnku. Jeho chuť je intenzívna a aromatická.

Červené korenie je zbierané až po plnej zrelosti zrniek korenia. Vďaka tomu má vyšší obsah fruktózy a borí všetky zažité zvyklosti o štiplavosti korenia. Biele korenie je získavané z namáčaných červených zŕn, ktoré sú zbavované šupky. Je to elegán, ktorý si vás získa svojou jemnosťou. A v neposlednom rade je tu svetový unikát v podobe zeleného, mrazom sušeného korenia, ktoré na váš stôl prináša čerstvosť práve odtrhnutého zrnka korenia.

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia a svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments