💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Kampotské korenie - čierne, červené a biele + zelené lyofilizované (4x50g)

.pepper..field

Balenie všetkých štyroch farieb pravého Kampotského korenia vo výhodnom balení v praktickom doypacku so zipsom, ktorý zaisťuje vynikajúce vlastnosti proti vlhkosti a kyslíku. Najprísnejšie vyberanie guľôčok čierneho, bieleho a červeného kampotského korenia vo vnútri zataveného 50g balenia včetně lyofilizovaného Kampotského korenia. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: DOY-SADA-4

44,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Láka vás poznať chute dialok, ale neviete, kde začať? Začnite rovno u všetkých vďaka špeciálnemu kombu troch základných korení, ktoré plodia plantáže s korením v ďalekom Kampote. K nim vám naviac zdarma pribalíme unikátnosť v podobe lyofilizovaného zeleného korenia, ktoré dokáže absolútne zbúrať všetko, čo ste o korení doposiaľ vedeli.

Sada obsahuje tradičné čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato z Kampotu, ktoré intenzitou svojich vôní a chutí predčí ktorékoľvek z korení ponúkaných v supermarkete. Vyskúšajte jeho účinky v párovaní s červeným mäsom, omáčkami, polievkami, cestovinami a ďalšími pokrmami.

Pokiaľ ste milovníkmi netradičností, zaisté vás nadchne unikátne červené Kampotské korenie, ktoré sa hodí nielen k slanému, ale tiež k sladkému vareniu. Vďaka svojej fruktózou naplnenej plne zrelej červenej šupke dokáže príjemne ozvláštniť sladké pečivo, perník, vianočné pečenie; hodí sa však taktiež do dezertov a nebojte sa s ním experimentovať ani pri miešaní drinkov.

Tí, ktorí majú radi jemnosť, naopak ocenia korenie biele, ktoré je krémovým pohladením chuťových pohárikov aj celej duše. Toto červené a šupky zbavené korenie sa vďaka svojej smotanovej rafinovanosti skvele hodí k svetlým druhom mäsa, rybám, hydine, ale tiež zelenine, cestovinám, do smotanových omáčok a polievok.

Ako posledné prichádza na radu zelené korenie, ktoré je skvelou ukážkou toho, čo všetko o korení ešte nevieme. Namočte mrazom sušené zrná do vody, nechajte ich naspäť prijať svoju vlahu a razom máte zelené zrná skoro také čerstvé, ako keby ste ich práve utrhli na plantáži. Jedzte ich ako kapary, alebo ich pridajte k svojim steakom či do omáčok. Pre načerpanie inšpirácie, ako s našim korením variť, preskúmajte náš blog, kde nájdete tipy aj delikátne recepty, a to aj od kuchárov ovenčených michelinskou hviezdou.

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments