💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Kampotské korenie čierne, červené a biele - STARTERPACK (3x20g)

Bestseller
.pepper..field

Balenie všetkých troch farieb pravého Kampotského korenia vo výhodnom balení v praktickom doypack balení so zipsom. Najprísnejší výber guľôčok bieleho Kampotského korenia vo vnútri zataveného 20g balenia. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: STARTERPACK

14,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Hľadáte vstupenku do sveta neuveriteľných chutí Kampotu? Potom ste ju práve našli! 20 gramov od každého z troch druhov Kampotského korenia vám ponúka možnosť na vlastnej koži zistiť, prečo je toto korenie vyhľadávané najslávnejšími kuchárskymi majstrami z celého sveta.

Vnútri znovu uzatvárateľného balenia, ktoré perfektne uchová celkový charakter svojho obsahu, nájdete zrnká korenia čierneho,bieleho a červeného. Tie všetky pochádzajú z rovnakej rastliny, avšak spôsob ich zberu a následnej úpravy určuje, akú budú mať farbu a chuť. Korenie čierne je zbierané ešte za zelena a sušené na ostrom kambodžskom slnku. Jeho chuť je intenzívna a aromatická. Červené korenie je zbierané až po plnej zrelosti zrniek korenia. Vďaka tomu má vyšší obsah fruktózy a borí všetky zažité zvyklosti o štipľavosti korenia. Biele korenie je získavané z namáčaných červených zrniek, ktoré sú zbavované šupky. Je to elegán, ktorý si vás získa svojou jemnosťou.

Zrnká korenia exportované na váš stôl pochádzajú z produkcie malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú s poctivosťou a tradičnými postupmi, ktoré sú v tejto oblasti využívané stovky rokov. My od nich korenie vykupujeme za čo najférovejších podmienok. Zrnká si v priebehu exportu prechádzajú niekoľkonásobnou selekciou, ktorá zaručuje, že sa na váš stôl dostáva tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže..

Chuť aj vôňa sú v tomto prípade neporovnateľné s klasickým korením, ktoré je možné zohnať v supermarketoch. Je výrazná, bohatá, a delikátna a jemná zároveň. Naviac je korenie z Kampotu unikátom, ktorý v klasickom obchode rozhodne nenájdete.

Sada obsahuje tradičné čierne korenie, tiež prezývané ako čierne zlato z Kampotu, ktoré intenzitou svojich vôní a chutí predčí ktorékoľvek z korení ponúkaných v supermarkete. Vyskúšajte jeho účinky v párování s červeným mäsom, omáčkami, polievkami, cestovinami a ďalšími pokrmami.

Pokiaľ ste milovníkmi netradičností, zaisté vás nadchne unikátne červené Kampotské korenie, ktoré sa hodí nielen k slanému, ale tiež k sladkému vareniu. Vďaka svojej fruktózou naplnenej plne zrelej červenej šupke dokáže príjemne ozvláštniť sladké pečivo, perník, vianočné pečenie; hodí sa však tiež do dezertov a nebojte sa s ním experimentovať ani pri miešaní drinkov.

Tí, ktorí majú radi jemnosť, naopak ocenia korenie biele, ktoré je krémovým pohladením chuťových pohárikov aj celej duše. Toto korenie sa vďaka svojej smotanovej rafinovanosti skvele hodí k svetlým druhom mäsa, rybám, hydine, ale tiež zelenine, cestovinám, do smotanových omáčok a polievok.

Súčasťou balenia je brožúra Príbeh najlepšieho korenia na svete s certifikátmi pravosti a informáciami o Kampotskom korení.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments