💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Jahodová čokoláda s lyofilizovaným Kampotským korením - .pepper..chocolate (50g)

.pepper..field

☑️ Chuť čerstvých organických jahôd a zeleného lyofilizovaného Kampotského korenia
☑️ Biela čokoláda v bio kvalite, kakaové bôby bean2bar priamo od farmárov
☑️ Z rodinnej čokoládovne HERŮFEK z Čejče na Morave
☑️ Ručná výroba, priamy obchodný nákup najkvalitnejšej čokolády
☑️ Krásny ilustrovaný obal s obrázkami Kambodže a korenia
☑️ Vhodné aj ako krásny darček, vnútri príbeh oboch značiek čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: CHOCOLATE-STRAWBERRY

7,99 € s DPH
V letných mesiacoch nedostupné - Zásoby doplníme, keď sa ochladí.
Sledovať dostupnosť
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Charakteristika
Na jednej strane lahodne jemná chuť jahôd, na druhej strane štipľavosť čerstvého korenia. Na prvý pohľad sú to dve odlišné ingrediencie, ale spája ich maximálna sviežosť. Nechajte tento zmyselný zážitok rozprúdiť vašu krv.

Čokoláda sa vyrába zo starostlivo vybraných organických kakaových bôbov pochádzajúcich priamo od pestovateľov z Južnej Ameriky. Rodinná čokoládovňa Herůfek spracováva bôby tradičnými metódami, aby vznikla tá najjemnejšia čokoláda, ktorá sa vám doslova rozplynie na jazyku.

Zloženie
Organické kakaové maslo, organický trstinový cukor, organické sušené mlieko, organické jahody (8 %), mrazom sušené Kampotské korenie (1 %). Minimálny obsah kakaovej sušiny: 44 %. Spracovávame všetky druhy orechov, arašidov a mlieka. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Jemné korenie
Jednotlivé druhy Kampotského korenia sa od seba líšia chuťou a vôňou, ktorú v korení kúpenom v bežných supermarketoch takmer nenájdete.
Zelené lyofilizované korenie prináša maximálnu sviežu chuť zeleného korenia. Opäť očakávajte korenistú chuť plnú štipľavosti vo veľmi intenzívnej a bohatej forme. V chuti zeleného lyofilizovaného korenia sa spájajú svieže tóny čerstvo pokosenej trávy, zeleného čaju a citrusov s jemným nádychom morskej soli.

Použitie
Jemnú jahodovú čokoládu s jemnými tónmi lyofilizovaného Kampotského korenia si môžete dopriať len tak na ochutnanie alebo ju použiť na ozdobu dezertov. Je len na vás, či si odlomíte len malý kúsok, alebo celá tabuľka zmizne v okamihu.

Balenie
Jednoduché, udržateľné a krásne - to je naše motto, ktorým sa snažíme riadiť pri všetkých našich obaloch. Aby sme ešte viac zdôraznili jedinečnosť tejto čokolády, balíme ju do obalov s krásnymi ilustráciami BUTTERFLIES & HURRICANES, ktoré v kombinácii rozprávajú príbeh čokoládovne Herůfek a .pepper..field. Obal je tiež vyrobený z papiera, takže sa dá veľmi ľahko recyklovať.

O čokoládovni Herůfek
Čokoládovňa Herůfek zdieľa našu filozofiu pomáhať tým, ktorí si to skutočne zaslúžia, dodržiava rovnaké férové zásady a rovnakú vášeň pre najlepšie chute dálek. Čokoládovňa Herůfek je rovnako sladká ako jej čokoládové výrobky, ručne vyrábané z najlepších organických kakaových bôbov nakupovaných priamo od farmárskych rodín za spravodlivé ceny.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments