💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|🔥  Grilovanie 2024|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

🔥  Grilovacia sezóna 2024

Grilovacia zmes Chefs' Touch HRÍBY

.pepper..field

☑️ Úžasná kombinácia čierneho Kampotského korenia, byliniek a sušených hríbov
☑️ V kombinácii so sušeným cesnakom a tymianom
☑️ Namiešaná šéfkuchárom Markom Fichtnerom a nemeckým michelinským šéfkuchárom Patrikom Jarošom
☑️ Ideálna na pokrmy s hríbami - bravčové mäso aj klasické jedlá
☑️ Delikátne spojenie .pepper..field a pražskej reštaurácie Červený Jelen
☑️ Kompletné dochutenie, ktoré potrebujete v jednom balení 40g
☑️ 73% obsah Kampotského korenia čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: DOY-KORENI-HOUBY-40

11,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

Špecifická zmes pre všetkých nadšencov zbierania a grilovania hríbov alebo letných BBQ párty s bravčovým mäsom! Ideálna pre tých, ktorí chcú túto grilovaciu sezónu poriadne okoreniť.

Táto zmes Kampotského korenia s hubami a tymianom ozvláštni vaše jedlá, ktoré ugrilujete nad plameňom či urobíte na panvici.

Červený Jelen

Kvalitné koreniace zmesi Chefs´ Touch sú výsledkom spolupráce s oceňovaným českým šéfkuchárom Markom Fichtnerom, porotcom z prvých radov kuchárskej súťaže MasterChef a šéfkuchárom v pražskej reštaurácii Červený Jelen. Ten sa spojil s nemeckým michelinským šéfkuchárom Patrikom Jarošom a vytvorili perfektné finálne dochutenie do kuchyne aj na gril na všetky typy pokrmov.

V tejto zmesi nájdete poctivo vybrané suroviny, ktoré vám umožnia prevoňať vaše pokrmy z tohtoročného grilovania dobre známym aromatickým zážitkom. Vyskúšajte kombináciu čierneho Kampotského korenia, hríbov a tymianu, ktoré pripomínajú rustikálnu kuchyňu našich rodičov a starých rodičov, ktorí vás brali za svitania do lesa. Objavte aj ďalšie zmesi, ktoré máme.

Červený Jelen

Zloženie

Čierne Kampotské korenie 73 %, sušený cesnak 9 %, sušené hríby 7,5 %, tymian 6 %, soľ 4,5 %.

Čierne korenie po namletí uvoľňuje tóny eukalyptu, gáfru a tymianu, sprevádzané vôňou limetkovej kôry. Tieto sa postupne prelievajú do prímorského aróma s rozvíjajúcimi sa ovocnými tónmi. Dominantné je aróma broskyne a nektárinky, ktoré dopĺňajú vôňa borovice a zemité tóny kambodžskej horskej pôdy plnej minerálov.

Použitie

Chefs´ Touch HRÍBY je ideálna nielen pre bravčové a hubárske pokrmy, ale aj omáčky a grilované pochúťky. Perfektne sa hodí na grilovanie počas letnej sezóny ku svetlému aj tmavému mäsu alebo rastlinným pokrmom, kde dodá vašim jedlám charakter a tak obľúbenú chuť.

Balenie

Zmes Kampotského korenia a korenia balíme do znovu uzatvárateľných sáčkov o objeme 40 gramov. Vďaka použitým materiálom a špeciálnej technológii uzatvárania sáčkov sa ku zmesi nedostáva vzduch ani vlhkosť. Vďaka tomu si zmes aj po otvorení sáčku uchováva autentickú chuť a arómu Kampotského korenia. Po vyprázdnení môžete sáčky v rámci udržateľnosti upcyklovať a ďalej ich využívať rôznymi spôsobmi. Súčasťou každého balenia je aj brožúra, ktorá vám prináša príbeh najlepšieho korenia na svete a približuje svet .pepper..field.

Skladujte v neporušenom obale, v čistých a suchých skladoch pre potraviny, pri teplote od +5 do +25 °C, pri relatívnej vlhkosti max. 70 %.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments