💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 2,16 €|🍝  Vyskúšajte prémiové .pepper..pesto!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

💸   Ochutnajte za 2,16 €|🚚 Odosielame do 48 hodín

Great Taste Selection v darčekovej krabičke - 4x50 g výber Kampotského korenia (3+1 zdarma)

.pepper..field

Skutočne jedinečná darčeková súprava pre tých, ktorí nechcú byť ochudobnení o to najlepšie. Súprava obsahuje obe naše hviezdy súťaže GREAT TASTE 2021 - tmavočervený výber najtmavších červených zrniek Kampotského korenia (⭐⭐) a nášho celosvetového víťaza a držiteľa najvyššieho gastronomického ocenenia Golden Fork - zelené lyofilizované Kampotské korenie (⭐⭐️⭐🏆). Biely Kampotský korenie pridá do tejto skupiny svoje nezameniteľné tóny a chute a čierne Kampotské korenie sme pribalili ako darček od nás, aby bola vaša kuchyňa pripravená na gurmánsky zážitok s kompletnou zásobou toho najlepšieho kambodžského zlata (všetko 50 g). Celá súprava vám v kuchyni vystačí na približne 200 porcií jedla! čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-GREAT-TASTE

59,99 € s DPH
Spresnite výber produktu

Skladom - Odosielame ihneď 🚀
ks
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Našim najobľúbenejším darčekovým súpravám sme tento rok dali nový kabát a pridali sme k nim kúsok našich tohtoročných úspechov. Darčekové sady s mlynčekom a výberom našich doypackov sú u vás vždy obľúbené. Teraz medzi nimi nájdete aj dvoch tohtoročných víťazov súťaže Great Taste.

Súprava obsahuje naše koreniace bestsellery, víťazov gastronomických súťaží a samotného kráľa. Tešiť sa môžete na čerstvé mrazom sušené Kampotské korenie, ktoré získalo celosvetového gastronomického Oscara v podobe Golden Fork. Toto ocenenie získalo len 14 výrobkov na svete a môžeme vám zaručiť, že žiadny z nich nebol korením. Toto korenie je skutočne najlepšie na svete a teraz ho môžete mať aj u vás doma. Ochutnajte jedinečnú a intenzívnu chuť lyofilizovaného čerstvého korenia, jediného výrobku vyvinutého v Českej republike, ktorý získal ocenenie Golden Fork.

Ďalšou hviezdou tejto sady je tmavočervené Kampotské korenie. Ide o výber tých najlepších ručne zbieraných zrniek červeného korenia. Na tohtoročnom udeľovaní cien Great Taste Awards získal 2 hviezdičky, čím sa zaradil medzi potraviny s výnimočnou chuťou z celého sveta.

Tretím korením je naše smotanovo jemné biele korenie. Všetci vieme, že naše korenie je známe ako šampanské korenie a svojím precíznym spracovaním napravuje povesť neslávne známeho bieleho korenia. Je vhodný na biele mäso a na prípravu krémových omáčok, kde vynikne jeho špecifická chuť.

Posledným korením v našej luxusnej darčekovej sade je naše klasické čierne Kampotské korenie, pravé zlato Kampotu. Žiadna kuchyňa na svete sa bez neho nezaobíde a vďaka jeho univerzálnosti ho môžete použiť na čokoľvek, čo potrebujete kvalitne a dobre okoreniť.

Korenie vyvážané na váš stôl pochádza z malých rodinných fariem, ktoré k pestovaniu korenia pristupujú poctivo a používajú tradičné postupy, ktoré sa v tejto oblasti používajú už stovky rokov. Nakupujeme od nich korenie za čo najférovejších podmienok. Zrná prechádzajú počas procesu vývozu viacerými výbermi, čo zaručuje, že sa na váš stôl dostane tá najautentickejšia chuť a vôňa z Kambodže.

Všetko je zabalené v jedinečnej drevenej škatuľke, ktorá z tejto sady robí osobný a nádherný darček. Samozrejme, na škatuľku si môžete nechať vygravírovať aj osobný odkaz. Aby bol váš darček skutočne kompletný, odporúčame zakúpiť našu nádhernú darčekovú tašku z luxusného a udržateľného papiera FSC a luxusnú čiernu saténovú stuhu.

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments