Fermentované Kampotské korenie: President Edition - v darčekovej krabičke so sklenenou dózou

.pepper..field

Krásna darčeková súprava s exkluzívnym fermentovaným Kampotským korením v prezidentskej edícii. Súčasťou sady je aj česká sklenená nádoba, v ktorej korenie zostane čerstvé aj po vybalení. 100 % organický výrobok najvyššej kvality - priamo do kuchyne pre skutočných gurmánov.

40 gramov tejto delikatesy najvyššej kvality balíme priamo v Kambodži do obalov, ktoré môžete ľahko recyklovať. Trvanlivosť fermentovaného korenia je jeden rok. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 mesiacov. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-FERMENT-40

Produkt už nie je v ponuke Zasielame do 2 pracovných dní 🚀

Náhradný produkt

Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Fermentované Kampotské korenie - President Edition. Tak ako o našom bielom korení tvrdíme, že patrí medzi šampanské korenie, toto korenie je pre nás od začiatku kaviárom. Je určený pre skutočných gurmánov, ktorí radi pridávajú do svojich jedál nezvyčajnú chuť. 40 g jedinečného výberu najkvalitnejších fermentovaných korenín z Kampotu v kombinácii so soľným kvetom z Kampotu. Jemné a sametové korenie, ktorému nechýba sviežosť a mierna štipľavosť. Zelené korenie sa zbiera a fermentuje so soľou starou japonskou metódou v Kambodži hneď po odtrhnutí z rastliny. Vďaka tomu má toto korenie jedinečnú arómu, ktorú si môžete vychutnať hneď po otvorení.

Tento výber pre nás pripravila rodina samotného predsedu KPPA, ktorá už niekoľko storočí uchováva v tajnosti svoj tradičný recept na fermentované korenie. Teraz je tu pre vás.

K tejto darčekovej sade odporúčame zakúpiť aj našu 100 % udržateľnú darčekovú tašku z luxusného a udržateľného papiera FSC - stredná veľkosť. Biely zamatový povrch, čierne rukoväte zo 100 % bavlny a luxusná čierna saténová stuha. A váš darček je kompletný!


Lyžička na obrázku nie je súčasťou balenia

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments