Dizajnová edícia riadu Golden Peppercorn

.pepper..field

Kompletná dizajnová súprava riadu Golden Peppercorn pre skutočných milovníkov luxusu a originality. Vyrobené na zákazku v exkluzívnej spolupráci s .pepper..field v malej keramickej dielni na počesť našich ocenení Golden Fork a Great Taste. Ručná výroba, ktorá sprevádza celú našu cestu za najlepším korením na svete, je neodmysliteľnou súčasťou tejto luxusnej dizajnovej edície kuchynského riadu. Môžete si byť istí, že každý kus, od zlatej guľôčky až po vyrazené logo .pepper..field, je úplný originál a nikde na svete nenájdete podobný. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-SET-FULL

Produkt už nie je v ponuke
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Stolovanie pre skutočných milovníkov luxusu a kvality. Premeňte svoj domov alebo kanceláriu na umeleckú galériu s našou limitovanou sadou ručne vyrobenej keramiky! Ručne vyrezávané zlaté guľôčky korenia na každom jednotlivom kuse súpravy vám budú pripomínať naše prírodné korenie aj vo vašej kuchyni.

Funkčné a zároveň úplne jedinečné - také sú všetky jednotlivé kúsky tejto edície v spolupráci s michelinským šéfkuchárom Matteom De Carlim. Vychutnajte si svoju obľúbenú kávu, čaj alebo si pripravte výnimočnú chvíľu so svojimi blízkymi. Edícia riadu Golden Peppercorn je tu pre vaše jedinečné chvíle a vychádza z unikátneho konceptu reštaurácií fine dining. Ste pripravení nechať sa zviesť týmto luxusom a potešiť svoje zmysly doma?

Opustite staré pravidlá. Láska a úcta k priadzi a jej nepravidelným tvarom. Čierna elegancia a zlatá jedinečnosť. Môžete si byť istí, že nikde na svete nenájdete taký kus, aký je vo vašej súprave.

Práca na týchto ručne vyrezávaných skvostoch je veľmi zdĺhavá a náročná, preto sme našu edíciu Golden Peppercorn nechali vyrobiť v obmedzenom počte. Staňte sa hrdým majiteľom, ktorý má ako jeden z mála tento dizajnový skvost vo svojom dome.

Každý kus keramiky má individuálny tvar, veľkosť a umiestnenie korenia, takže nikdy nenájdete dva rovnaké kusy!

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments