💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Designový hrnček Golden Peppercorn

.pepper..field

Dizajnový hrnček na kávu alebo čaj z našej luxusnej edície Golden Peppercorn je určený pre skutočných milovníkov prvotriednych materiálov a kvality. V matnej čiernej farbe so zlatou rukoväťou sme ho nechali vyrobiť na zákazku v malej tajnej keramickej dielni, kde vznikajú úplne jedinečné kusy riadu, ktoré sú ozdobou reštaurácie Casa De Carli. Tento krásny, ručne vyrobený kúsok bol vymyslený a vytvorený spolu s majiteľom, aby bol dokonalou ozdobou moderných a luxusných interiérov. Vyrába sa v obmedzenom množstve 15 kusov mesačne. Približná veľkosť vrátane rukoväte je 14 x 8 cm. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-HRNEK

Produkt už nie je v ponuke
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Edícia bola vytvorená na počesť nášho ocenenia Golden Fork a Great Taste v spolupráci so šéfkuchárom Matteom De Carlim. Zlaté guľôčky korenia na ňom vám budú pripomínať aj naše prírodné koreniace skvosty vo vašej kuchyni. Táto edícia je viac ako limitovaná, každý mesiac môže náš dizajnér vyrobiť len približne 15 kusov. Jedinečné ručné spracovanie, ktoré sprevádza celú našu cestu za najlepším korením na svete, je neodmysliteľnou súčasťou tohto luxusného doplnku z edície Golden Peppercorn. Ekologický produkt sa tu spája s parížskou eleganciou a minimalizmom. Takéto dizajnové skvosty nájdete v najlepších reštauráciách a hoteloch, ako je Hilton alebo Casa de Carli. Ste pripravení nechať sa zviesť týmto luxusom a potešiť svoje zmysly doma?

Opustite staré pravidlá. Láska a úcta k priadzi a jej nepravidelným tvarom. Čierna elegancia a zlatá jedinečnosť. Môžete si byť istí, že takýto kus nenájdete nikde na svete.

Práca na týchto ručne vyrezávaných skvostoch je veľmi dlhá a náročná, preto sme našu edíciu Golden Peppercorn nechali vyrobiť v obmedzenom počte. Tešíme sa, že nájde svojich hrdých majiteľov. Celá edícia je ručne vyrobená z prírodnej keramiky a nie je vhodná do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry.

Každý kus keramiky má individuálny tvar, veľkosť a umiestnenie guľôčok, takže nikdy nenájdete dva rovnaké kusy!

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments