🔥  Akcia 1+1 na čierne Kampotské korenie|🧊   Ochutnajte PEPPER YOUR SAISON!|🚚  Tovar odosielame do 48 hodín

DARK sada malých skúmaviek v darčekovej krabičke (3x12g)

.pepper..field

Minuloročný bestseller bol teraz rozšírený o ďalšiu krásnu, temnú verziu. Tmavá súprava malých skúmaviek s Kampotským korením je tu pre milovníkov luxusu a minimalizmu. Tmavá voňavá drevená škatuľka ponúka krásny pohľad na guľôčky korenia v troch varietách - čiernej, červenej a bielej - ktoré sa zbierajú v rámci precízneho selektovania už v Kambodži. 100 % organický fair trade produkt, s láskou zbieraný, sušený na slnku a ručne kontrolovaný - guľôčku po guľôčke. Táto súprava je ideálnym darčekom pre všetkých koreninových nováčikov, ale aj pre gurmánov, ktorí už poznajú kvalitu nášho korenia a chýba im tento zberateľský kúsok. Súprava sa pohodlne zmestí do našej malej tašky. Žiaľ, gravírovanie nie je s touto súpravou možné. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-ZKUMAVKY-MALE-DARK

35,16 € s DPH
Skladom - Odosielame ihneď 🚀.
ks

Popis a špecifikácia

Vyskúšajte všetky naše základné druhy kampotského korenia naraz vďaka súprave troch farieb kampotského korenia. V ručne vyrobenej drevenej škatuľke v luxusnom tmavom vyhotovení sa nachádzajú tri sklenené skúmavky z českého skla, ktoré dokonale uchovávajú kvalitu naplnených zŕn a zároveň slúžia ako štýlový doplnok vašej domácnosti.

V prvej tube nájdete čierne korenie, čierne zlato Kampot. Na slnku sušené tmavé zrná sú neoceniteľným pomocníkom pri príprave tmavého mäsa, omáčok, polievok alebo cestovín.

V druhej skúmavke sú zrnká bieleho korenia. Nazývame ho šampanským z korenia, ktoré úplne zmení váš názor na chuť bieleho korenia. Biele korenie prináša jemný, ale intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa dobre kombinuje s ľahkým mäsom a jedlami so smotanovým základom.

Posledná skúmavka ponúka explóziu ovocných chutí. Vďaka dlhému pobytu na slnku je červené korenie plné fruktózy, a tak úplne popiera všetko, čo ste doteraz vedeli o chuti korenia. Kto by si pomyslel, že červená paprika je skvelá do dezertov alebo miešaných nápojov?

Všetky drevené darčekové sady sú ručne zostavené v Českej republike a zabalené v krásnom čiernom saténovom papieri. My sa o váš darček staráme s láskou - vy ho dávate s láskou.

K tejto darčekovej sade odporúčame zakúpiť našu luxusnú darčekovú tašku z papiera s certifikátom FSC v malej veľkosti.

Parametre

Rozmery krabičky: 8 cm / 20,3 cm / 4 cm

Certifikáty Kampotského korenie

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

100 % organický

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Druhy Kampotského korenia

Černý pepř

ČIERNE KORENIE

Je zbieraný ešte nezrelý na začiatku roka, kedy sú zrnká zelené. Čiernu farbu mu dodá až sušenie na slnku.

Zobraziť použitie

Smažte, grilujte, duste najlepšie mäso! Hodí sa na steaky, červené mäso, klasické omáčky, polievky, ale predovšetkým na akékoľvek cestoviny a taliansku kuchyňu.

Bílý pepř

BIELE KORENIE

Šampanské medzi koreniami, ktoré s bielym korením nemá nič spoločného. Klasické biele korenie je lúpané z nezrelého čierneho korenia a často býva zatuchnuté, preto ho nikto nemá rád. Pravé biele korenie je lúpané až z nezrelého červeného korenia (je to jeho jadro) a vďaka tomu získa vlastnosti, pre ktoré ho vyhľadávajú najlepší svetoví šéfkuchári – otvára chuťové poháriky a znásobuje chuť v jedle.

Zobraziť použitie

Skvelé na grilovanie a tmavé mäso, namleté na syry, hodí sa k vínu a tapas. Výborne dochutí zeleninové polievky, gnocchi, pesto, čokoľvek zo zemiakov, cestoviny, domáce pečivo, ázijskú kuchyňu či nátierky.

Červený pepř

ČERVENÉ KORENIE

Pravé červené korenie je kambodžský svetový unikát, ktorý je extrémne vzácny a rastie iba na pár miestach na svete. Zbiera sa celkom zrelý na vrchole sezóny a vďaka dlhému zreniu je plný fruktózy, ktorá mu dáva jedinečnú sladko-ovocnú chuť. Tzv. ,,červené korenie“ v ružovej farbe, ktoré je známe u nás vôbec nie je korením a je tak mylne označované. Ide o brazílske korenie, ktoré rastie na strome a je obľúbené pre svoju farbu, chuť a fotogenickosť.

Zobraziť použitie

Nedávajte ho na mäso – ladí len s rybou či morskými plodmi, naopak ako kráľ studenej kuchyne je v kombinácii s vegetariánskymi pokrmami, šalátmi, zeleninou, vajíčkami, zeleninovými polievkami, rizotom, sladkými zemiakmi, kokteilmi či pri vianočnom pečení.

Lyofilizovaný pepř

LYOFILIZOVANÉ KORENIE

Mrazom sušené čerstvé zelené Kampotské korenie. Špeciálny proces lyofilizácie pre uchovávanie maximálnej kvality, čerstvosti a chuťových akcentov pravého čerstvého Kampotského korenia – z Kambodže až na Váš tanier! 100% organický faitr trade produkt, s láskou zbieraný. Pri spojení s tekutinou či olejom guľôčka späť nasiakne vlahu a chutí ako čerstvá. Nedávajte do mlynčeka, používajte celý alebo drvený v mažiari.

Zobraziť použitie

Perfektne sa hodí k steakom, na prípravu omáčok, do cestovín, na mäso alebo nadrvený na grilovanie.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela

UŽ VÁM NIČ NEUTEČIE

Chcete vedieť ako sa pestuje najlepšie korenie sveta a získať našu brožúru Príbeh korenia?
Radi by ste ako prvý vedeli o akčných novinkách? Zakoreňte u nás svoju e-mailovú adresu! A žiadna guľôčka už Vám neutečie.

Delivery methods
payments