DARK sada malých skúmaviek v darčekovej krabičke (3x12g)

.pepper..field

Minuloročný bestseller bol teraz rozšírený o ďalšiu krásnu, temnú verziu. Tmavá súprava malých skúmaviek s Kampotským korením je tu pre milovníkov luxusu a minimalizmu. Tmavá voňavá drevená škatuľka ponúka krásny pohľad na guľôčky korenia v troch varietách - čiernej, červenej a bielej - ktoré sa zbierajú v rámci precízneho selektovania už v Kambodži. 100 % organický fair trade produkt, s láskou zbieraný, sušený na slnku a ručne kontrolovaný - guľôčku po guľôčke. Táto súprava je ideálnym darčekom pre všetkých koreninových nováčikov, ale aj pre gurmánov, ktorí už poznajú kvalitu nášho korenia a chýba im tento zberateľský kúsok. Súprava sa pohodlne zmestí do našej malej tašky. Žiaľ, gravírovanie nie je s touto súpravou možné. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-ZKUMAVKY-MALE-DARK

Produkt už nie je v ponuke

Náhradný produkt

Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

Vyskúšajte všetky naše základné druhy kampotského korenia naraz vďaka súprave troch farieb kampotského korenia. V ručne vyrobenej drevenej škatuľke v luxusnom tmavom vyhotovení sa nachádzajú tri sklenené skúmavky z českého skla, ktoré dokonale uchovávajú kvalitu naplnených zŕn a zároveň slúžia ako štýlový doplnok vašej domácnosti.

V prvej tube nájdete čierne korenie, čierne zlato Kampot. Na slnku sušené tmavé zrná sú neoceniteľným pomocníkom pri príprave tmavého mäsa, omáčok, polievok alebo cestovín.

V druhej skúmavke sú zrnká bieleho korenia. Nazývame ho šampanským z korenia, ktoré úplne zmení váš názor na chuť bieleho korenia. Biele korenie prináša jemný, ale intenzívny chuťový zážitok, ktorý sa dobre kombinuje s ľahkým mäsom a jedlami so smotanovým základom.

Posledná skúmavka ponúka explóziu ovocných chutí. Vďaka dlhému pobytu na slnku je červené korenie plné fruktózy, a tak úplne popiera všetko, čo ste doteraz vedeli o chuti korenia. Kto by si pomyslel, že červená paprika je skvelá do dezertov alebo miešaných nápojov?

Všetky drevené darčekové sady sú ručne zostavené v Českej republike a zabalené v krásnom čiernom saténovom papieri. My sa o váš darček staráme s láskou - vy ho dávate s láskou.

K tejto darčekovej sade odporúčame zakúpiť našu luxusnú darčekovú tašku z papiera s certifikátom FSC v malej veľkosti.

100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments