💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Darčeková sada českej mangovej a hruškovej marmelády + 3x Kampotské korenie

.pepper..field

☑️ Kombinácia tradičnej českej marmelády s exotickým Kampotským korením
☑️ Dva druhy marmelád + 3 druhy korenia
☑️ Limitovaná edícia iba 100 darčekových súprav
☑️ Sladká chuť ovocia s jemne pikantnými tónmi červeného korenia
☑️ Hruška so zázvorom a červeným Kampotským korením s ocenením Great Taste 2023
☑️ Mango s červeným Kampotským korením vychádza z autentických kambodžských chutí čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: SADA-MARMELLADY-DOY-20

61,99 € s DPH
Skladom - Zasielame do 2 pracovných dní 🚀
ks
Delivery methods
payments

Certifikáty

Trademark Chránené zemepisné označenie Špecifikácie zemepisného označenia

O projekte .pepper..field

Projekt .pepper..field sme začali v roku 2018 a odvtedy je Kambodža naším druhým domovom. Vďaka 100 % fair trade odberu korenia zabezpečujeme hospodársky rast a sebestačnosť v regióne, ako aj technologický rozvoj.

Vďaka veľkému rozvojovému vplyvu projektu na Kambodžu nám Česká rozvojová agentúra verí a podporuje nás. V súčasnosti pomáhame viac ako 200 farmárskym rodinám žiť dobrý život. V našej spoločnosti sme hrdými členmi združenia Corporate Social Responsibility (CSR) a plníme ciele trvalo udržateľného rozvoja stanovené Organizáciou Spojených národov. Za našu prácu sme v roku 2021 získali 2. miesto v kategórii podnikov v rámci ocenenia SDG.

To, že dovážame naozaj kvalitné suroviny, potvrdzuje aj ocenenie Great Taste, ktoré získali dve naše korenia, z ktorých jedno získalo najvyššie trojhviezdičkové ocenenie.

Podarilo sa nám spojiť chuť korenia, konať dobro v Kambodži a priniesť vám autentickosť nášho projektu v podobe luxusných darčekov, ktoré pomáhajú.

Doprava

Doprava do Packety zadarmo pri nákupe nad 60 €.

Packeta

4 €

GLS

5 €

Platba

Platobná karta

Zadarmo

Platba pri prevzatí

Zadarmo

TatraPay

Zadarmo

Google Pay

Zadarmo

Apple Pay

Zadarmo

PayPal

Zadarmo

Pohár naplnený až po okraj chuťou poctivého českého a kambodžského ovocia v sprievode jedinečných tónov Kampotského korenia, to je naša predvianočná limitovaná edícia 100 darčekových setov úspešných marmelád s tromi druhmi Kampotského korenia. Hruškový džem, ktorý sme spojili s Marmeládou s intenzívnou chuťou zázvoru a červeného kampotského korenia, si môžete vychutnať ešte tento rok - tento výrobok získal ocenenie GREAT TASTE za skvelú chuť! Alebo si môžete vychutnať kambodžskú kombináciu šťavnatého manga s červeným korením plnú ovocných chutí.

O MarmelLady

Vďaka spolupráci s MarmelLady, ktorá sa narodila na Morave, sme konečne pochopili, ako má chutiť kvalitný český džem. Skleničky plné lásky, ručnej starostlivosti a slnka. Ovocie z vlastnej záhrady, remeselné spracovanie. To najlepšie z českých luhov a hájov s oceneniami svetovej úrovne - Renata získala už niekoľko hviezdičiek Great Taste a bola dokonca ocenená prestížnym titulom Great Taste Producer. Získala tiež ocenenie The World's Original Marmalade Awards.

Červené Kampotské korenie

Červené korenie je špecialitou kampotských plantáží, kde sa zrnká korenia nechávajú dozrieť do sýtočervenej farby plnej fruktózy. Potom sa zozbierajú a sušia na slnku, aby získali charakteristickú sýtočervenú farbu.

Vďaka vysokému obsahu cukru má červené korenie jedinečný chuťový profil plný ovocných a kvetinových tónov. Výborne sa hodí do studených pokrmov, šalátov, rizota a polievok, ale dokáže spestriť aj sladké dezerty a miešané nápoje.

Zloženie

Mango s červeným kampotským korením - džemový výber (Extra) špeciál. Konzervované. Hmotnosť obsahu: 100 g Zloženie: mango, cukor, červené kampotské korenie, citrónová šťava. 90 g ovocia na 100 g hotového výrobku. 100 g výrobku obsahuje 50 g prírodných sladidiel.

Hruška so zázvorom a červeným kampotským korením - džem výber (Extra) špeciál. V konzerve. Hmotnosť obsahu: 100g Zloženie: hrušky, cukor, zázvor, červené kampotské korenie, citrónová šťava. Na 100g hotového výrobku sa použilo 100g ovocia. 100g výrobku obsahuje 55g prírodných sladidiel.

Použitie

Džemy sú výborné nielen na pečivo alebo palacinky, ale skvele chutia aj so syrom, pečeným mäsom alebo v omáčkach a dipoch.

Balenie

Jednoduché, udržateľné a krásne, to je naše motto, ktorým sa snažíme riadiť pri všetkých našich obaloch. Naše marmelády sme zabalili do krásnych 100 gramových pohárov, ktorým dodali šmrnc a osobitosť naše čierne keramické piktogramy. Vyrobila ich sociálno-terapeutická dielňa Naděje Otrokovice a z každej predanej nádoby im ide 5 Kč! Poháre s džemami boli uložené do drevenej škatuľky z Poličky spolu s výberom nášho sušeného papriky Kampot 3x20g. Všetky obaly sú ľahko recyklovateľné a vhodné aj na upcykláciu.

Odporúčame so stredne veľkou darčekovou taškou.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments