💸   Ochutnajte Kampotské korenie za 3,99 €|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zadarmo do Packety od 60 €

♨️  Naše nové produkty

Čierna dizajnová keramická miska Golden Peppercorn

.pepper..field

Krásna keramická miska v matnej čiernej farbe so zlatými guľôčkami korenia na povrchu, ktorá presne dopĺňa všetky naše keramické súpravy. Vyrába sa ručne v obmedzenom počte kusov, vypaľuje sa pri vysokých teplotách až do 1220 °C. Je dostatočne veľká ako raňajková miska a dostatočne reprezentatívna a elegantná ako večerná miska na servírovanie syra, olív a tapas. Zároveň je to krásna interiérová dekorácia, ktorú si môžete vystaviť pre radosť z jedinečného kúsku, ktorý nikde nenájdete dvakrát. čítaj viac

Výrobca: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-BOWL-BLACK

Produkt už nie je v ponuke
Delivery methods
payments

Popis a špecifikácia

 Dizajnovú misku Golden Peppercorn pre nás vyrobila parížska umelkyňa Marie, ktorej jemné a citlivé ruky vytvárajú jedinečné skvosty pre najlepšie svetové reštaurácie. Edícia bola vytvorená na počesť našich ocenenení Golden Fork a Great Taste v spolupráci so šéfkuchárom Matteom De Carlim. Práca na týchto ručne vyrábaných skvostoch je veľmi dlhá a náročná, preto sme našu edíciu Golden Peppercorn nechali vyrobiť v obmedzenom počte. Tešíme sa, že nájde svojich hrdých majiteľov. Celá edícia je ručne vyrobená z prírodnej keramiky a nie je vhodná do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry. Jej údržba je však veľmi praktická - stačí ju utrieť vlhkou handričkou.
 
Veľkosť: priemer cca 14 - 16 cm, výška cca 7 - 9 cm. Každá miska má individuálny tvar, veľkosť a umiestnenie guľôčky korenia, takže nikdy nenájdete dva rovnaké kusy!


100% prírodné

Certifikované korenie vykupujeme osobne od našich farmárov v Kambodži za férové ceny.

Ručne kontrolovaný

V ČR guľôčku po guľôčke znovu kontrolujeme a balíme.

S cieľom konať dobro

Časť zo zisku sa vracia späť do Kambodže, ktorej sa snažíme pomáhať rôznymi spôsobmi.

Darčekové balenie
Odkaz som našla v známom mesačníku a keďže s blížili synove meniny a syn rád varí, hneď som objednala darčekové balenie. Prišlo krásne zabalené, syn sa potešil. A ešte to má aj peknú myšlienku, čo ma potešilo najviac. Držím tomuto konceptu palce!

Miriam

Tovar luxusne zabalený
Tovar luxusne zabalený veľká spokojnosť. Výhodný nákup určite ešte budem objednávať.

Laco

Fantastický obchod
Fantastický obchod, úžasná komunikácia, krásny vizuál stránky, perfektné produkty! :-)

Adela
Delivery methods
payments